Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Le lehet győzni a félelmet?

Le lehet győzni a félelmet?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a magasban. Tériszonyom van.

Félek a sportoktól, hogy kitöröm a nyakam. Kézilabda, focilabda, attól félek, hogy elesek, eltörik/elszakad valamim, és hogy fájni fog. Le lehet ezt a félelmet győzni? Vagy ez teljes mértékben rajtam múlik?


2014. aug. 19. 17:12
 1/3 Csiguszkaah válasza:
Szia! Egy időben én is nagyon rettegtem mindentől! Nem mertem semmit csinálni ilyen szinten mint ahogy leírtad. Végig gondoltam, mérlegeltem, becsuktam a szemem, összeszorítottam a fogam és elszántam magamat. Sikerült. :D Remélem neked is sikerülni fog!
2014. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doruss ***** válasza:

Le lehet győzni. Mert nem teljesen reálisak ezek a félelmek. A félelem "csak" egy érzés, csak benned létezik. Szembe lehet és szembe is kell nézni velük.

Van egy videó, amit én sokszor megnézek, mikor valami kihívás előtt állok, mert nekem is van még mit legyőznöm. Belinkelem, hátha téged is inspirál :)

https://www.youtube.com/watch?v=kRuPXs16R6U

2014. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


A Dune c. sci-fi elso 30 oldala a felelem legyozesenek modszererol szol. Utana persze tovabb lehet olvasni a konyvet.


R.

2014. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!