Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, ha nem tudok piszoárba...

Ciki, ha nem tudok piszoárba vizelni?

Figyelt kérdés
Kiskoromban simán ment, de aztán olyan 4-5 évig nem nagyon voltam nyilvános helyen wc-n, iskolában sem. Most 17 vagyok és mostanában naponta többször is kell pisilnem. Mindig a zárható wc-t használom, pedig ugyanúgy állva vizelek, de valahogy csak zárt ajtó mögött tudok. Múltkor egy áruházban nagyon ki kellett mennem, láttam hogy zárva van az "ülős", ezért odaálltam egy piszoár elé. Pont nem is volt ott senki, de egyszerűen nem akart jönni, akárhogy erőlködtem. Ráadásul közben be is jött valaki, és irtó kínos volt, hogy ott állok és nem csinálok semmit. Végül kénytelen voltam megint a zárhatóba menni, mert ott már bezzeg rögtön sikerült.. :) Szerintem azért lehet ez, mert rettentően szégyenlős vagyok, már kicsi koromtól kezdve, így is neveltek a szüleim meg amúgy is bennem van. De szerintetek le lehet ezt valahogy küzdeni? Vagy ez nem olyan nagy ügy? Csak mert a suliban a legtöbb srác a piszoárokat használja

2017. ápr. 3. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan korszakom hogy szégyenlősebb voltam és besült a csőbe :D

Bár nálam rosszabb volt mert rajtam a kabin sem segített egyszerűen a tudat is zavart hogy hallják.

Most 21 vagyok. Kinőttem a dolgot. Szerintem te is ki fogod. :)

2017. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Höhh, ugyanez van nálam is. Nem foglalkozok vele. Persze kellemetlen tud lenni, ha épp borzasztóan kell, de épp benyit valaki, és "visszavonul az almalé".


25/F


Ne idegeskedj.

2017. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó hogy nem vagyok egyedül ezzel...:)
2017. ápr. 3. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!