Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció elött 3 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció elött 3 nappal voltam együtt a barárommal. Kb 2 percig voltunk együtt gumi nélkül. Előtte volt vizelni is. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, kis eséllyel de lehetsz. 2 perc az sok :)
2017. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekezés nélkül van a puncidban farok, akkor lehetsz, tök mindegy milyenek a körülmények, mikor menstruáltál, megmosta, pisilt, stb. Az esély változik, de van!
2017. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
És elmondod hogy miért nem tudtok védekezni? Utána meg ide jössz rinyálni. Az ilyeneket nem tudom sajnálni ha terhesek lesznek..
2017. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem vagy az, ha már megjött nagy baj nm lehet :)
2017. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

#4:

Te sem sokat jártál bioszra, ugye?

2017. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 5 ös te nem jársz biosz órákra, mert tudhatnád, hogy az ovuláció menstruáció első napjától számolva kb 10-12 nap, onnantól kezdve van 24-48 óra a megtermékenyítésre. a spermium extrém körülmények között is max 1-1,5 hétig életképes de inkább átlagosan 4-5 nap. Számolj akkor ...
2017. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6. os vagyok.. Pontosabban :

- Az ovuláció legtöbbször a ciklus 14. napján (a 2. nap) következik be, ha a ciklus első napjának a rendes havivérzés első napját tekintjük.

- A spermiumok élettartama 2-3 nap.

- A petesejt legfeljebb 24 óráig életképes

2017. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

#6:

Bizonyítottad az állításom :-P Spontán ovuláció még nem volt a tananyagban ugye? Amit akár egy rendesebb orgazmus is kivált. Olyanról ne is beszéljünk, hogy álmenstruáció, ami ugye akár az egész terhesség alatt jelentkezhet, de az első pár hónapban elég gyakori is. Egy nő bármikor képes teherbe esni, nyugodj bele (éppen azok szoktak leggyakrabban, akik ilyen hülye számolgatással próbálnak védekezni :-D )

2017. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

6. Csak kár, hogy nem gépek vagyunk, akiknél mindig csak a gyári beállítás működik.

Pl. nekem a kisfiam egészen biztosan a ciklus 20. napján jött össze. (UH-n követte a doki a peteérésemet, tehát 100%.) A legendák szerint ilyenkor már ugye semmi, de semmi esélye terhességnek...

Ehhez képest meg a gyakorin is rengetegen írják, hogy a vérzés utolsó napján szexeltek, és abból is lett baba.

Vagyis: a tankönyvben lehet, hogy mindenkinek a 14. nap körül van peteérése, csak a való élet teljesen más.


Kérdező: az esély kicsi rá, hogy terhes legyél. Mondjuk, hogy 1%. Ha te pont beleesel abba az 1%-ba, akinek így jön össze a terhesség, akkor ez mennyire fog vigasztalni, hogy kicsi volt rá az esély?

2017. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!