Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meztelenül alvók, ha nem...

Meztelenül alvók, ha nem egyedül vagytok, akkor hogyan oldjátok meg, hogy más ne lásson titeket ruha nélkül?

Figyelt kérdés
Például vendégségben vagy, vagy nálad van vendég, vagy szobatársakkal alszol egy szobában. Vagy ilyenkor nem alszotok inkább ti sem meztelenül? Vagy nem érdekel, ha meglátnak ruha nélkül?

2017. ápr. 4. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyedül vagyok a szobámban,főleg nyáron előfordul az ,hogy pucéran alszom.Természetesen ha más is lenne velem akkor ez nem fordulhatna elő.21/L
2017. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha más megláthat, akkor inkább felveszek egy pólót és bugyit.
2017. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha jön valaki, vagy én alszom másnál, akkor nem alszom meztelenül.
2017. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Van aki előtt nyilván nem mutatkoznék meztelenül, olyankor vigyázok, hogy ne lássanak meg. De olyanok is vanak, akik esetében meg egyáltalán nem zavar, ha rövid ideig meztelenül vagyok a jelenlétükben.
2017. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyedül élek, ezért nem gond, hogy meztelenül alszom. Ha másokkal, idegenekkel alszom egy szobában, akkor nem alszom meztelenül.
2017. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Engem nem zavar, ha meglátnak!

Ha annyira nem akarod, hogy lássanak, akkor leülsz az ágy szélére, és a fenekedet megemelve az alsót le tudod venni, és úgy bebújni a takaró alá!

2017. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Aludtam már vendégségben meztelen. Nem történt semmi hogy megláttak . Nyár volt kánikula, és ki voltam takarózva.
2017. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha másnál alszom - vagy ha valaki nálam alszik - és mindezt közös szobában, netán agy közös fekhelyen tesszük, akkor bizonyára közeli és jó barátságban lehetünk, tehát tudja rólam, hogy meztelenül alszom, és nem kell arról gondoskodnom, hogy ne lásson meg.

Szobatársakkal csak táborban és kiránduláson fordult elő, akik amúgy is gyakran láttak az öltözőben, közös zuhanyzóban ruha nélkül. Szóval nem voltam még olyan szituban, ahol ez kínosnak éreztem volna. Nem szoktam idegenekkel együtt aludni.

Ha mégis adódna ilyen helyzet, bizonyára meg tudnám oldani. Engem nem zavar, ha meglátnak meztelenül, de én nem szeretnék másokat zavarni vagy zavarba hozni ezzel.

2017. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

#8-as vagyok, elírtam: *egy közös fekhelyen.

("Egy" helyett "agy"-at írni = egyagyúság.)

2017. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

vendégsében:alkalmazkododk,és huzok legalább gatyát.

nem aludtam szobatársakkal,úgyhogy nem tudom. vagyis aludtam,de akkor kicsi voltam és hordtam pizsit.

ha nálam van vendég akkor alkalmazkodjon hozzám,vagy ne,de nálam nem én fogok alkalmazkodni.

2017. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!