Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egyedül mentek vásárolni...

Ha egyedül mentek vásárolni honnan látjátok, hogy az adott ruha jól áll? Mi van ha olyat vesztek meg ami nem előnyös? (ugye nincs veletek barátnő aki ezt megmondja)

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van tükör meg van szemem!
2016. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Felpróbálom, ha tetszik megveszem, ha nem akkor nem.

Jó esetben az ember látja, hogy mi áll jól neki, és mi nem.

2016. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem tetszik megveszem,ha nem,akkor nem veszem meg! Ha van velem valaki,akkor sem az ő véleménye számít. Volt olyan,hogy bizonygatta,ez nagyon jól áll,mégsem hoztam el. Olyan is volt,hogy kikerekedett szemekkel nézett,nekem mégis tetszett,megvettem! Ha mások véleménye szerint öltöznék,akkor teljesen más lennék,mint ami vagyok :)
2016. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Belenézek a tükörbe...nem túl bonyolult dolog.
2016. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnőnek annyi előnye van hogy hátulról is lát. Menj olyan helyre ahol több tükör van a próbafülkében, akkor látod magad oldalról és hátulról is. Távolodj el a tükörtől amennyire csak tudsz, messzebbről jobban látszik hogy jól áll-e. A színekkel még így is lehet gond, mert az üzletekben nem természetes a világítás, de ezen mondjuk egy barátnő se segítene.
2016. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik megveszem ha nem nem.... ha meg néha mellenyulok akkor visszaviszem és cserelem de ez nagyon ritkán történik meg.

Ilyen csalódás inkább a webshopos vásárláskor fordul elő.

2016. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig egyedül megyek vásárolni. Megnézem magam a tükörben, mozgok benne, hogy kényelmes-e a ruha és ennyi.

25/L

2016. jan. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!