Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is vannak olyan ismerős...

Nektek is vannak olyan ismerőseitek, akik mindig minden velük kapcsolatos történést úgy állítanak be, mintha velük a lehető legjobb történt volna?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy barátom, aki később a munkatársam lett. Mindig magyarázta, hogy milyen jó a munka, amikor odakerültem le voltam döbbenve, mert életem legrosszabb munkája volt. Mondjuk ő nem sok mindent csinált, mert hanyag volt én meg sokszor arra kényszerültem, hogy befejezzem az övét, mert egy csapat voltunk. Elegem lett. Eljöttem. Ő meg azt írogatja, hogy milyen szuper új lakást, országot választott neki az iroda és minden a legnagyobb rendben van.

2017. ápr. 6. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki biztos jó. Még mindig jobb, mint azok, akik minden velük kapcsolatos történést úgy állítanak be, mint hogyha a világon nekik lenne a legrosszabb.
2017. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj sokkal rosszabb a folyton elégedetlenkedő, nyivákoló, mártírkodó panaszkodók szónoklatai.
2017. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Oszt ha így van akkor az téged miért zavar? Sokkal jobb pozitívnak lenni mint folyton búval b..szottnak.
2017. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdésre tud válaszolni valaki?
2017. ápr. 6. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem vagyok egy "hurrá optimista", mert nem vagyok olyan mázlista, hogy az lehessek, de én is a dolgok pozitív oldalára próbálok koncentrálni, ez segít a nehéz helyzetekben is továbbmenni, a negatívval olyan lehúzó örvénybe lehet kerülni, amiből piszok nehéz kimászni és semmi kedvem megkeseredni.
2017. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van! És mikor csillogó szemekkel meséli a jó dolgokat nekem is jobb kedvem lesz tőle :)
2017. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!