Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legjobb barataim mindig...

A legjobb barataim mindig bulizni akarnak. Szerintetek gaz, hogy en nem akarok?

Figyelt kérdés

Gimnazium ota ismerem oket, most egyetemistak vagyunk ami azt jelenti, hogy lassan egy evtizede ismerjuk egymast(22 evesek vagyunk).


Viszont ok ketten(harman vagyunk) mindig bulizni akarnak. Ok nem dolgoznak csak tanulnak, de en egyetem mellett 35 oraban dolgozom. Persze ettol meg hetvegenkent bulizhatnek, de nekem az mindig a penzszorasrol meg a rongyrazasrol szolt. En meleg srac vagyok ok hetero csajok, mindig hetero helyre megyunk, en meleg helyre nem is szeretnek. Altalaban mindkettojuk elvezi ha vmelyik srac rajuk nyomul es seggukhoz nyomjak a farkukat. De igazabol nem is ezzel van a baj, mert mindenki azt csinal amit akar. Mar gimi ota egyutt buliztunk, en akkor sokat is buliztam, kethetente hetvegen hanytam a vegzos evemben mert annyira bebasztunk. De miota egyetemista lettem nem kivanom a bulizast, ha szocializalodasrol van szo inkabb randizom egy sraccal es megiszok vele egy uveg bort. Illetve en a barataimmal is meginnek tobb uveg bort, de a szorakozohelyek vilagat nem szeretem.


ti hogy vagytok ezzel?



2017. márc. 11. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, sőt szerintem normális, hogy "kiélted" magad és lassítanál. Ha a borozgatás neked okés akkor miért nem ültök be valahova, egy normálisabb kocsmába? Biliárdozhattok, csocsózhattok, iszogathattok.

Esetleg kereshetnél új barátokat, nem azt mondom, hogy dobd el őket, de ha ennyire nem egyeznek a szabadidős terveitek akkor te is jobban járnál, ha lenne valaki akivel tudsz közös programot szervezni és figyelembe veszi a te igényeidet is.

2017. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? Én sem voltam még (soha) bulizni, és ettől csak jobban érzem magam. Két évvel idősebb vagyok nálad.
2017. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat komolyodtál azóta, és persze, ez normális, ha nem igényled. Sok különböző típusú ember létezik, mindenekinek más okoz örömet, sőt, még azt sem mondhatod, hogy kimaradtál a nagy bulizásokból. Ha egyszer már nem okoz akkora örömöt, mint régen, akkor nem kell csinálnod, nyilván senki nem fog kényszeríteni :)
2017. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én is ilyen voltam. Dolgoztam félállásban egyetem mellett. Inkább egy bor kettesben, némi chips meg egy fő. Aztán elkerültem Lengyelországba ösztöndíjjal egy olyan városba, ahol minden lepusztult és az egyetlen kikapcsolódási lehetőség a diszkó volt. Néha elmentünk, jó volt. De mióta nem ott élek, meg sem fordulna a fejemben, hogy elmenjek ilyen bulikba, nem is tudom hová lehetne menni és már nincs is társaság. Az a poén, hogy a korábbi bulizósok meg szépen eltűntek. Már nem járnak bulizni, barátnő meg pasi van, én meg továbbra is egyedül. Nem tudom, te melyik városban laksz, én vidéken és itt semmi élet nincs.
2017. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!