Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyának lenni a legjobb a...

Anyának lenni a legjobb a világon?

Figyelt kérdés

Mi az ami ennél is jobb?

Van ilyen?



2017. ápr. 3. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Nézzetek le érte, de én izmos szeretnék lenni. Az én szememben az a legjobb a világon.
2017. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
bar en nem vagyok nő nem hiszem hogy olyan jo lehet anyanak lenni, egy biztos en sose csinalok gyereket.
2017. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Boldog, és elégedett embernek lenni a legjobb.
2017. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Úgy bírom, hogy mindenkit lepontoz valami idióta. Egy ilyen kérdésnél hogy lehet egyáltalán rossz válasz? Mindenkinek más jelenti a legjobbat...
2017. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugodt boldognak lenni legjobb a világon.
2017. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen. Nem mindenki akar gyereket.

Egyébként fura dolog, ha anya leszel. Nekem olyan kicsit, mintha szerelmes lennék. Igen, pont olyan, mint amikor a szerelem kezdetén van egy pár, a szexuális vágyat leszámítva. Folyton csak rá gondolsz, mindennél jobban vágysz a közelségére, aggódsz, nehogy baja essen, minden apró szempillarezdüléséért odáig meg vissza vagy, bármit megtennél érte, az se tart vissza, ha épp pocsék a hangulata és elviselhetetlen (na jó, van az a pont azért...). És a legboldogabb vagy, amikor átölelheted és belevigyorog az arcodba. :P :D

Ugyanakkor meg rohadt fárasztó. Igen, kötetlen idejű feladat, de ha egy átlag munkahelyen lennének ilyen követelmények, a legtöbben már rég kiléptek volna vagy feljelentik a céget.

2017. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Ember függő. Van, akinek gyerekkora minden vágya, hogy anyuka legyen, nekem pont nem, én több dolgot fel tudnék sorolni, aminek most perpill jobban örülnék, mint egy gyereknek. De ettől függetlenül másoknak okozhat hatalmas örömöt egy gyerek, mindenki más személyiség mindenki másban talál boldogságot, nincs ezzel gáz.
2017. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Boldognak lenni a legjobb. Ha valakit az anyaság-apaság tesz azzá, akkor az, de nem mindenkinek az az élet értelme.
2017. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy anyának lenni a legjobb-e??? Hát ... nekem van gyerekem, és nagyon-nagyon szeretem, de ugyanakkor van benne bőven sok idegesség, aggódás, fájdalom, nehézség is. Így saját tapasztalom alapján nem a legjobb dolog anyának lenni, valóban az a jó amikor boldog, elégedett, kiegyensúlyozott vagy. Van aki az anyaságban találja meg ezt, nekem nem ez a legjobb dolog az életemben, ismétlem úgy, hogy nagyon szeretem a gyerekemet.
2017. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönet a szép válaszokért.


Mindenkit "felpontoztam".

2017. ápr. 3. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!