Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most en proli vagyok?

Most en proli vagyok?

Figyelt kérdés
25 eves pasi vagyok, falun lakom. Es sokszor olvasom itt hogy proliznak szinte mindenkit aki nem jart egyetemre meg foiskolara. Pedig szerintem az egyszeru ember meg nem proli. En sem jartam soha felsobboktatasba, 8 altalanosom van meg szakmunkas kepzesem, ami asztalos. En nem is akartam soha irodai aktakukac lenni aki a szamitogep felett gornyedik egesz napokat. Meg nem akartam a fiatal eveimet tanulassal tolteni. Ugy gondolom ki kell elvezni az eletet a fiatalsag a bulizas csajozas amirol kell hogy szoljon nem pedig csak a magolasrol. Fontosok az elmenyek amiket at lehet adni a gyerekeknek ha a szobaban kuksolok nem lesz mit meselni. Persze nem is leszek oltonyos luxusautos ferfi de ettol kevesebb sem vagyok. Kell olyan is aki duplomas meg olyan is mint aki en tehat aki a tenyleges termelest vegezi el. Hidzen dzakumnkasok nelkul a mernokok sem ernek semmit mert mi valositlyuk meg az elkepzeleseiket. Tehat ha ugy vesszuk fontosabbak vagyunk mert a munkank nelkul minden csak elkepzeles. Viszont a szakmunkas letem csak az egyik. Az is fontos rolam hogy elkotelezett hazafi vagyok imadom az orszagot es utalom hogy az eu kihasznal minket. Nem szeretem a migrans eramlatot se es a mostani csalos lopos kormanyt sem. Ebbol mar ki lehet talalni jobbikos vok. Bennuk latom a jovot es magyarorszag ujra felemelkedeset. Rasszista nem vagyok de a romak tobbseget nem kedvelem a sok rosz tapasztalatom miatt. Veszejesek mifelenk borsodba. Illetve imadom a focit is fradis vagyok elkotelezetten. Es 8 eves korom ota focizom. Szabadidomben meg a foci melett sokszor megyek kocsmazni a spanokkal olyan heti 2 minimum es minden szombaton jarok szomszed varosba discoba. Ihazabol otthon nem is igen tudom magam lekotni mindig megyunk valahova baratokkal baratnovel. Jarok kondiba is es nem nagykepusegbol de latszil is mar egesz jol. Kicsit kemeny vagyok mert magas is vagyok es kopasz van szakallam is. Oltozkodesre melegitot hordok adidast es niket. Meg ilyen cipoket is. Farmerz es inget csak buliba veszek feol. Oda vidzont az kotelezo. Meg annyi h olvasni nem igazan szeretek nem is olvastam ki konyveket. Es nem coltam jo tanulo. Meg az ilyen sznobos dolgokat se szeretem pl. Opera szinhaz es egyeb.tetkoim is vannak az meg a stilusomhoz krlet volna irnom. A lenyeg h sok tetkom van ez tesz kulonlegesse egesz extrem mintak meg minden. Van fradi jelem, garage logo, dreher logo, wv logo mert van wgy harmas golfom, a bal farpofamon egyy tdi felirat. Olyan ujpest logom is van amit az a kocsis figura lrpisili tudjatok az a matricas cucvos. Van puskas ocsirol. Oroszlan es bagoly is van meg rozsafuer es a nagyszuleimrol is van. Meg par idezet. Es kedvenc kajam neve jappanul ez a rantotthus es petrezselymesburgonya kovaszosuborkaval. Amugy zebeben minimslt hallgatok es magyar rappet garage eloadoibessem meg bsw. Meg szeretem tupacot is. A baratnommel lakok a szuleinel. Regota dolgozom is. Tervben a gyerekem is. Tehat egy atlag falusi srac vagyok. Kulonleges tetkokkal. Ezert viszont proli lennek? Csak mert nincs igenyem a luturara es esetleg nem vagyok olyan okos? Vagy mert nem kezmuves sort szurcsolok meg sznob hejekre jarok? Az egyszeru emberre szerintem serto ez a kifejezes.
2017. ápr. 6. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Prolinak a szegény, iskolázatlan embereket nevezik. Ezek alapján mindenki döntse el, hogy az-e vagy sem.
2017. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért vagy proli, mint amiért gondolod.
2017. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

"Van fradi jelem, garage logo, dreher logo, wv logo mert van wgy harmas golfom, a bal farpofamon egyy tdi felirat"


Na itt eldöntöttem,hogy nem olvasom tovább. De aztán mégis. Hát nem kellett volna.

Pedig az elején még szimpatikus is voltál,pláne ,hogy borsodi vagy. De ezekkel a dolgokkal elég sok dolgot elárultál a szellemi szintedről.

2017. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy proli. Te inkább tirpák vagy.
2017. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Sok szakmunkás ismerősöm van, akiik igenis műveltek, szimpatikusak és kedvesek. Tőled viszont kiráz a hideg a leírtak alapján. A leírtak alapján egy szimpatikus dolog sincs számomra. De láttom te büszke vagy magadra, szóval sok értelme nincs ecsetelni a dolgokat.
2017. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Annyira kár! Pedig az eleje annyira másként indult, azt hittem te egy tényleg intelligens, rendes srác vagy. De minél jobban belelendültél, annál jobban kimutattad a fogad fehérjét, hogy tényleg proli vagy.. :D
2017. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell diploma, ahhoz, hogy legaláb nagyjából tudj írni. Sajnos nem tudtam elovasni így a mondanód, ezért válaszolni sem tudok. Neharagudj.
2017. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Öngól...
2017. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom az a legfőbb szórakozásod 25 évesen,hogy elmész a spanjaiddal a rokiba és szétcsapod magad. Mert gondolom diszkó alatt a rokit értetted. 😂 Oda mindenkit beengednek.
2017. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Te most proli vagy.
2017. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!