Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Üdv mindenkinek. Fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv mindenkinek. Fogamzásgátló tablettát szedek dec.24-től, és barnázok durván. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Már novemberben is jelentkezett gyakran halványbarna folyásom..két ciklus között,és mindig görcsöltem tompán..volt,hogy nem is nagyon volt normális fehér folyásom.elmentem dokihoz is aki írt fel egy gyógyszert úgy gondolta biztos nyálkahártyagyulladás.Azt beszedtem..aztán dec.24-én megjött és elkezdtem szedni a mistral tablettát.6napig tartott a mensesem, aztán most már vagy 4-5 napja iszonyatos sötétbarna "folyás" távozik belőlem..de nem mondanám folyásnak,mert ez ahhoz túl sok mennyiség..már majdnem hogy fekete és tele van ilyen cérnavékony sötét nyúlós darabkákkal.(bocsi,ha túl pontosan fogalmaztam)..13-án beszedtem egy levél tabit,most várom,hogy megjöjjön,de ez a barnázás nagyon zavar.mert már tampont kell használnom,hogy ne érezzem ahogy távozik belőlem :( mensi után elakarok menni dokihoz,hogy csináljon ultrahangot nincs e valami bajom..vagy szerintetek ez lehet a tabletta miatt ? Tegnap csináltam tesztet is..negatív.és ez már az ötödik volt,szóval terhes nem lehetek.

2017. jan. 15. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első hónapokban, amikor elkezded a tablettát ez teljesen normális. De ha aggódsz, akkor nőgyógyász szakember véleményét kérd ki, ne vadidegen nem-hozzáértőkét.
2017. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp elfogok menni orvoshoz.Ha tehetném már a hétvégén elmentem volna hozzá,de ilyen szintű barnázgatással tuti nem.. majdnem olyan mintha menstruálnék..a mennyisége miatt..csak annyi,hogy nem vérzés ,hanem barna.
2017. jan. 15. 17:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Most úgynézki,hogy megjött..akkor lehet hogy ez a tabletta miatt lett volna ?
2017. jan. 16. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, most vagy az egy hét tablettamentes időszakban. Igen, ez a barnázás előfordul, az első levelnél én is így voltam, csak kisebb mennyiséggel. Ha a második levél alatt is folytatódik, akkor inkább kérdezz rá egy nőgyógyásznál.
2017. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!