Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dolgoztam egy cégnél, és...

Dolgoztam egy cégnél, és megfigyeltem hogy a tulajdonos "egy kicsit lassú". Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Na szóval adva volt ez a cég, már nem dolgozom ott. És volt egy fickó, aki a tulajdonos volt, de ő nem volt bennt, heti pár alkalommal meglátogatta a céget, néha beszélgetett pár emberrel, értekezletet tartott. Na és ha kérdeztek tőle valalmi, tehát nem a mondókáját mondta, mint általában, vagy fél percig maga elé nézett, és utána válaszolt "valamit". Néha nem is értettem mit. A fickó egyébként pénzes volt, drága autó, drága ruhák, stb. Ez mi lehetett? Nagyon le volt terhelve "az agya", a sok céges ügy miatt? De tényleg néha maga elé meredt, mit kell pár egyszerű kérdésen annyit gondolkodni? Vélemények?
2017. ápr. 7. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy diplomatikus választ akart adni ez megfigyelhető a legtöbb magasabb pozícióban lévő embernél,hisz a cég rajtuk függ tehát ha szar infót add tovább az nem jó. De az is lehet hogy le van terhelve. Meg az is hogy nem ért hozzá,attól még hogy van egy cége nem feltétlen ért ahhoz a körhöz amit a cég csinál hisz ő a tulaj. Attól még hogy kicsenget egy cégért pénzt meg jó üzletember nem feltétlenül kell értenie azokhoz a dolgokhoz amit a cég csinál.
2017. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mondjuk szerintem inkább le volt terhelve a fickó.


De amikor beszélt akkor is lassan beszélt, mondjuk sokat és sok mindent nem is értettem.


Én annak a híve vagyok ha mondunk valamit röviden, tömören.


Minek a sok locsi fecsi, főleg ha valaki lassan ér a végére kell hozzá türelem.

2017. ápr. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!