Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek akik 200 képet töltenek fel magukról facebookra?

Figyelt kérdés
Ezek az emberek ennyire unatkoznak, vagy csak önimádóak? Esetleg kevés figyelmet kaptak gyerekkorukban, és ezzel próbálnak kompenzálni? Engem furcsállni szoktak hogy miért csak 1 kép van rólam fent. Nem látom értelmét hogy több képet töltsek fel, azon az egyen is felismerhető vagyok az ismerőseim számára.

2017. ápr. 8. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Alacsony az önértékelésük, ezért folyamatosan szükségük van a visszaigazolásra, ami lájkok és kommentek formájában szokott érkezni.
2017. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Önigazolást várnak, elismerést, nagy része beteges.
2017. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, mert engem nem érint ez a kérdés, naponta megszámolom és csak 181 képet töltöttem fel. Na jó, talán holnap lesz 182 is
2017. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Van aki egyszerűen ilyen, szeret mindent megosztani.


Nekem is van ilyen rokonom, minden pillanatát meg szokta osztani, és járja a világot, országot, motorozik, sportol, bulizik, igazi társasági ember. Mindig is megkapta a figyelmet és gyakorlatilag lubickol benne.

2017. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Ezek az emberek önbizalom-hiányosak. Külső forrásból akarják beszerezni azt. Nyilván ez kamu önbizalmat eredményez, ezért újra és újra megerősítést akarnak.


Tehát egyszerűen csak buták. Nem veszik észre, hogy semmilyen szükségletüket nem elégítik ki vele, kompenzálnak csak. Tudatlanok.

2017. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nárcisztikus

Buta

Önbizalomhiányos...

Ennnyi

2023. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!