Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért raknak ki a tinik hülye...

Miért raknak ki a tinik hülye képeket magukról facebookra mindenféle hülye pózban?

Figyelt kérdés
bocs ha rossz helyre írtam.

2016. aug. 8. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt diktálja a divat.
2016. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert az vicces :D
2016. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. xD
2016. aug. 8. 21:16
 4/9 striga ***** válasza:
100%
Mert szemmel láthatóan hülye világot élünk. Talán a szüleiknek nincs facebook-ja és nem látják mennyi baromságot csinálnak mindenki szeme láttára. Nincs aki megmondja nekik, hogy mit, hogyan rakjanak ki közszemléletre. Próbálják magukra felhívni a figyelmet, mert mással nem tudják, csak azzal ha szerencsétlenkednek. A helyett foglalkoznának olyan dolgokkal, amik a jövőjükkel lenne kapcsolatos. Legtöbben csak annak élnek, hogy a pasik figyelmét felkeltsék, hogy mennyit ittak péntek vagy szombat este valamelyik buliban vagy, hogy épp mennyit fognak(vagy épp kivel feküdtek le). Rosszul vagyok a mostani tiniktől(tisztelet a kivételnek).
2016. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én 15/f vagyok de nem rakok fel ilyeneket csak egyszerű selfiet egy hònapban egyszer azt jön rá 3 like. hülyék az emberek.
2016. aug. 8. 21:23
 6/9 striga ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Jól is teszed. Látod, a lájkokkal van a baj, azt akarja az ember, hogy minél több legyen belőlük és képes feltenni minden hülye pózban készült képet, csak, hogy kapjon lájkokat, mert akarja a visszajelzéseket az emberektől. Nem leszel te senki szemében kisebb, mert pl. 5 lájkod van. Annyira jó volt facebook nélkül az élet :)
2016. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert azt hiszik hogy menők, és szeretik magukat mutogatni a fiúk előtt.
2016. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
17/L vagyok, nekem egy képem sincs fb-n, mert csúnya vagyok, meg ha valaki rosszal megismerkedem, akkor ne tudja hogy nézek ki, mert meglát az utcán és letámad, meg az idővonalamra se írok semmit meg csak a jelenlegi városom van megadva, mert állítólag veszélyes a facebook. De akkor miért használom, azért mert chatelek a barátaimmal és anyával meg egyes játékokhoz facebookon keresztül bejelentkezni praktikus, mármint elmenti a játékállásod mobilon meg gyorsabb azon keresztül regisztrálni egyes helyekre.
2016. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
(előző vagyok) Meg vannak sulis csoportok és oda írhatnak ki valami fontos vagy érdekes dolgot.
2016. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!