Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ronda lányok miért tesznek...

Ronda lányok miért tesznek fel magukról képet a facebookra?

Figyelt kérdés
személyesen ismerek olyat, aki azt mondja tudja magáról hogy nem szép, mégis párossával teszi ki őket. Én inkább elbújnék a helyébe, miért gondolja hogy bárki is kiváncsi a képeire...?

2014. dec. 4. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a rondaság szubjektív, neked nem tetszik, másnak tetszhet.
2014. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már csak ilyen szemetek. Van képük vállalni a nem szép arcukat, alakjukat, stb. Mi közöd hozzá? Neked jól esne, ha megtudnád, hogy valaki azt firtatja, miért rakosgatsz fel magadról képeket, ha egyszer rád se bír nézni? Valószínűleg vannak ismerősei/barátai, akik elfogadják olyannak, amilyen. Valószínűleg miattuk van fenn facebookon, és nem a hozzád hasonló unintelligens emberek miatt. Te törvényt hoznál róla, hogy a nem szép emberek utcára is csak zsákkal a fejükön és sötétedés után mehessenek?
2014. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd felebarátodat, mint tenmagadat.

Boldogok a lelki szegények.


Ez nem a kultúra, rovat, kedves kérdező? Szerinted a felfogásod közösségi emberhez illő?

2014. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kérdés: Az ostoba emberek miért internetezhetnek?
2014. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Ugyanazért, amiért agyatlan pasik kérdéseket tesznek fel itt.

Én is ismerek olyat, aki azt mondja tudja magáról hogy semmi esze, mégis párosával teszi ki őket. Én inkább elbújnék a helyébe, miért gondolja hogy bárki is kíváncsi a kérdéseire...?

2014. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak azért, hogy az ilyen naplopó s.eggfejeknek legyen mit kérdezniük gyakorin.
2014. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi kozod?Most oszinten?
2014. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én inkább ezt kérdezem: aki nem képes két mondatot helyesen leírni, az mégis minek írogat egy nyilvános fórumon??
2014. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező olyan empatikus, mint ha magyar lenne.

Ööö, várjunk egy percet...

2014. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!