Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem talalom a helyem a világba...

Nem talalom a helyem a világban es mar minden eletenergiám elhagyott, mi csinaljak?

Figyelt kérdés
semmiben nem vagyok jo, semmihez nincs tehetsegem, a legnyomorultabb gyarba se vesznek fel vagy ha igen ki is rugnak gyorsan, olyan meg nem volt az eletemben hogy valamit jól tudtam volna csinalni, nincs se hobbim se eletem, ha valamiben jo lennek az mar sokat segitene, de mar semmi se erdekel, egy ilyen senkihazi eletenek mi ertelme van? miert nincs ebben az országban eutanazia?? felkotni se merem magam mert még az se sikerulne sztem. F

2017. ápr. 8. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2017. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosan azért töténik mindez veled, mert lenézed magadat.Már a fejedben csakis az müködik,hogy semmire nem vagyok jó.Felejtsd el ezt és jobb teljesitménnyel fogsz birni.

A felkötéshez meg annyit,hogy eléggé balfék vagy,ha ilyen gondolatokkal táplálod az agyadat.Mindenkivel megtörténik,hogy valamit jól akar csinálni és azért sem sikerül,és miért, mert egyszerüen már fél.

2017. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálj megtanulni egy szakmát. Olyat, ami legalább egy kicsit érdekel.
2017. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az "emberi élet" egy kemény kihívás, fogd fel úgy ezt az egészet mint egy próbatétel, öngyilkossággal semmit sem oldasz meg, hiszen, akkor elbuksz. Gondolj bele, mi lenne abban az esetben, ha halálod után, újra e világon kéne újrakezdened mindent, mert elbuktad a próbát. Felejtsd el!!! Szenvedj, küzd, kitartással, akarattal, csak, így lehet vége ennek a szenvedésnek, végig ki kell állni a próbát, és csak előre, nem szabad visszafordulni. A legjobb döntés egy szakma lenne, ami tényleg érdekelne, mert így nehéz lesz végig a helyes úton maradni. Ha pedig nehezen látod át a dolgokat, vonulj ki a társadalomból, amíg teheted, menj a természetbe és elmélkedj rajta, mi lenne a helyes döntés, hogy végig csinálhasd ezt az egészet, és jobb legyen minden.
2017. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyél rocksztár.
2017. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez cink lesz, de én például ilyesmi figurát tudnék magamhoz közel engedni, ugyanis akkor ártani már nem tudok az illetőnek. Máskülönben meg #4-es szól hasznosat. Így nem végezheted az életed, tudsz találni pozitívumot, amiért hajthatsz és edződhetsz.
2017. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tanulj el új képességeket, fogadd el a legelső munkahelyet ami szembejön, dolgozz úgy, hogy értékteremtő munkát végzel, ne csüggedj azért, mert nehéz dolog, mert senki sem tanított meg rá, és kegyetlen nehézségek árán kell kikísérletezned.


Olvasd el Jeffrey Tucker Tanácsok a fiatal, munkanélküli dolgozóknak című rövid esszéjét:


[link]

2017. ápr. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Próbálj pozítívan hozzá állni a dolgokhoz. A legkissebb apróságnak is örülj! ! !
2017. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!