Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnek meghalni mert sik...

Szeretnek meghalni mert sik hulye vagyok es nem akarok ilyen szanalmas eletet elni, mi csinaljak?

Figyelt kérdés
sajnos mindig is hulye voltam de nagyon, ezert csak 8 altalanosom van, el akartam menni egy gyarba de tesztet kellett irni es az se sikerult, most mar rajottem full fogyatekos vagyok, regen az iskolaban is mondtak milyen hulye vagyok, a tanar egyszer ram celzott azzal ki kene mar dobni innen a szemetet ezt ram mondta csak nemgondolta hogy erteni fogom, minek eljem az eletem ha semmivel nem boldogulok semmiben nem vagyok jo egy szarkupac vagyok. F

2017. márc. 25. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem magam sikhülyének de nagyon átlag vacak helyen dolgoztam, suttyók közt és ki akartam törni.

Az hajtott, hogy megtanulok angolul és kimegyek dolgozni ahol 10x annyit keresek mint az itthoni überokos gyökerek.

Meg is csináltam egyrészt azért mert kiváncsi voltam sikerül-e. Másrészt meg hogy leessen az álla a majmoknak az új Audi 6-osomtól mert itthon csak az számít milyen kocsival mész.

Szar lett volna ha nem sikerül, én sem akartam volna ebben a szennyben élni.

2017. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hülyék nem ismerik fel hogy hülyék.
2017. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenki azt mondta hogy hulye vagyok. Na es??? Amig ok pofaznak addig en cselekszem. Tanulj, fejlodj, keress celokat, es legy boldog. Lehet hogy hulyek vagyunk de annyira azert nem hogy masokat kelljen cseszegetnunk. :D
2017. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Umaku ***** válasza:
Nyírjuk ki magunkat eggyüt :D
2017. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kell egy bizonyos fokú intelligencia és öntudat, hogy rájöjjön az ember a saját hiányaira, és ne egy álomvilágba éljen, hogy ő mennyivel okosabb mint a többi ember, miközben pont átlag alatt van. A soraidból nem tűnt úgy, hogy reménytelen lennél, vagy ne lennél képes arra, hogy jó szakember lehess, csak meg kell találnod azt amit szeretsz, és amit szeretsz azt előbb utóbb jól fogod csinálni, még hanem is kiemelkedően.
2017. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!