Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha megaláztak...

Mit csináljak ha megaláztak az iskolában és videóra is felvették?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alázás nem tudom, milyen szintű volt, de a videóért már fel lehet jelenteni őket, csak szólj a szüleidnek és/vagy az osztályfőnöködnek.
2017. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az igazgatónak, válts sulit etcetera
2017. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés!!!!
2017. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrséget keressétek fel , az igazgatót is és ha szükséges robbantsátok ki a botrányt . Aztán meg lehet egyezni kárpótlásban amennyiben súlyos az ügy .
2017. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés!
2017. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegenykem, elmeseled mi tortent?:(

Engem is sokat bantottak regen, hatha tudok segiteni valamit a lelki reszeben, a tobbit mar leirtak mit lehet tenni

18/l

2017. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Elárulnád részletesebben, hogy miért és hogyan aláztak meg? Amúgy amiatt ne aggódj, hogy másoknak megmutatják, minden csoda csak 3 napig tart és nem hiszem, hogy fölraknák a netre, mert gondolom tisztában vannak azzal, hogy ez személyi jogok megsértése. Mellesleg ezzel azt bizonyítják be, hogy mennyire szaremberek, hogy többen egy ellen összefogtak és megaláztak egy sulitársukat és videóra fölvették.

Amúgy ez nem egy egyszerű vád. Addigra azt a videót ki is törölhetik, mire a tanárnak már szóltál és utána pedig végképp te leszel a "hülye". Ez esetben a sulitársaidnak mutasd meg a ravasz és határozott énedet, mutasd meg nekik, hogy veled ilyet nem lehet csinálni. Soha ne támadj, inkább védekezz és járj túl az eszükön. Ha b@52ogatnak, ironikusan érts velük egyet és szarkasztikusan provokáld őket, amire nem mondhatják azt, hogy te most gúnyolódsz rajtuk, de érezteted velük. Azzal tudsz velük jól kicseszni, ha a sértő megjegyzéseik nem tántorítanak meg, mert egy idő után rájönnek, hogy időpocsékolás téged csesztetni, mert szarod le őket magasról. A hallgatás olykor azért is bölcsebb, mert akkor tuti biztos, hogy nem fognak fizikailag is bántalmazni.

Nem egyszer történt olyan, hogy engem is megaláztak. Egy idő után megtanultam a leszarós technikát, közben kifigyeltem az ellenfeleimnek a gyenge pontjait, végül nekem is sikerült sírásig szekálnom őket. A végén már senki se mert engem csesztetni, mert mindenkit annyira leteremtettem, hogy szinte már egy szánalmas dögnek érezték magukat.

2017. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Az utolsó hülyeséget mond, rólam anno feltöltötték a videót, és még facebook profilt is regisztráltak az én képemmel és nevemmel, mivel nekem nem volt. Egy dolgot kell tenned: Megerősödsz, hogy a jövőben ez többet ne fordulhasson elő.
2017. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
azert jo lenne ha leirnad hogy is volt ez pontosan, ugyse tudjuk ki vagy ne szegyeld, mellesleg en nekik ugrottam volna az tuti ha meg osszevernek azert is ők copnanak ugyis.
2017. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

1. Jelentsétek fel őket a szüleiddel!

2. Az igazgató őket rúgja ki a suliból, ne neked kelljen menned! Nem te bántottad őket, hanem ők téged! Azzal, hogy elmész, az olyan, mintha téged rúgnának ki!


"Amúgy amiatt ne aggódj, hogy másoknak megmutatják, minden csoda csak 3 napig tart"


Minden csoda addig tart, amíg akarják, hogy tartson.


"Amúgy ez nem egy egyszerű vád. Addigra azt a videót ki is törölhetik, mire a tanárnak már szóltál és utána pedig végképp te leszel a "hülye"."


Attól a lelki bántalmazás még megtörtént egy ártatlan ember ellen. Remélem a jövőben a bántalmazók ugyanezt fogják majd átélni másvalakiktől!

2017. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!