Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak állandóan...

Miért akarnak állandóan eltaposni? L

Figyelt kérdés

Világéletemben ez volt. A suliban, családban (nem durvan de meg mindig nem akarjak h önmagam legyek)

Persze nem sikerült de attol idegesít hogy abba se tudok normálisan megbízni aki semmi rosszat nem akar

Irjak h az asztenias(vékony) emberek milyen beforduloak, de azok a nagyokosok akik ezt kitalaltak nem jottek ra arra hogy azert beforduloak meg egoistak a vekonyak mert az emberek az alkatuk miatt elítélik őket?

Én szivesen beszelgetek emberekkel (nagyon keves emberrel lehet), és jol tudom magam érezni. De alapja a véve mindig kibeszelnek az emberek meg kirekesztenek. De tulzottan nem hat meg mert 3-4 osztalytarssal szoktam dumálni.

17L


2017. ápr. 9. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy a vékonyságod lenne az oka. Annak ellenére sem, hogy gimiben én is elég vékony voltam, és engem sem kedveltek túlzottan.

A suliban állj ki magadért. Négyszemközt kapd el az embert aki kötekedett, és vond felelősségre egyedül, amikor nincsenek ott a barátai, barátnői. A családod pedig csak egyszerűen nem bízik benned, mert abba szoktak bele, hogy mindened tőlük függ és alig vagy képes valamire önállóan. Ha akarsz, bizonyíthatsz munkával, nyelvvizsgával, sporttal, sikeres érettségivel stb., de nem mindenkinek érdemes. Ha nem, akkor nemsokára 18 leszel, csökkentheted a kapcsolatot velük, hogy kevésbé tudjanak elnyomni.


Mindenesetre én beszélgetek veled, ha szeretnéd. :)

2017. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a testalkathoz. Lányként örülnöd kéne, hogy vékony vagy.

A kibeszélés sajnos ott van mindenhol, de ez nem feltétlen azt jelenti, hogy utálatból csinálják, egyszerűen jó téma másokról beszélni. (Én mindenkivel így találtam meg a közös hangot, pedig nem direkt így nyitottam).


Én is van, hogy odamegyek 10 különböző osztálytársamhoz, betudok szállnia beszélgetésbe, de valahogy nem az a "szint" amit én szeretek. Szóval sokkal üresebbnek érzem azt az előző 10 percet, mint ha az egyik barátommal beszélnék.


Sosem akarják az emberek, hogy önmagad légy. Képesek elítélni néhány tetted miatt, szóval nem is a személyiségedet szeretik, hanem amit teszel értük.


Tanulj szépen, kísérj el valahova, segíts kitakarítani, küld át a házit... ezek a kérések ugyan hozzád szólnak de bárki más eltudná végezni. Megváltozni meg úgysem lehet... Persze páran biztos élvezik a színészkedést, de tudatosan elhatározni, hogy egy teljesen más személyiség leszel, majd megis valósítani azt az kb kivitelezhetetlen és úgy nem leszel boldog. (Max ha kimossák az agyadat)

2017. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak eltaposni, én elfogadok mindenkit olyannak, amilyen. Egy kérdésben viszont nem engedek: ha teljesen más az értékrendünk, gondolkodásunk, érzelemvilágunk valakivel, akkor nem akarok barátkozni az illetővel. Pont ezért sosem akartam senkit sem megváltoztatni, mert idővel úgyis kibukna a valódi személyisége. 29F
2017. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne masokkal hanem magaddal foglalkozz! Ha te ugy erzed teged nem lehet eltaposni akkor nem fognak. Az onbizalmadon javits. Sportolj, hodolj a hobbidnak, fozz kulonleges eteleket, vagy kerteszkedj, vagy BARMIT ami SIKERELMENNYEL tarsul. A tobbiekre meg tojni magasbol. Ha magadat megerossited es beton onbizalommal rendelkezel, meg a leggazabb szituaciobol is kitudod majd vagni magad. Ne vedd sertesnek amit mondanak vagy kezeld lazan. Az emberek szeretnek masokba belerugni, foleg azokba akiken latjak hogy elerik a "celjukat" mert ezaltal ok erossebbnek tunnek. De ennyi. Csak "Tűnnek" de nem azok.
2017. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!