Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valamikor a huszas éveim...

Valamikor a huszas éveim elején meg fogok vakulni. Jelen vannak itt azok a személyek akik egy rajzal segítenének? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A nevem maradjon titok. Jelenleg szakgimnazista vagyok. 2év mulva éretségizem majd és kis gyerekekkel szeretnék dolgozni. A tervem az hogy egy gyermek otthonban ovis vagy annál kissebb gyerekek mellett dolgozom majd mint nevelő. Viszont a jövőmbe egy kis hiba csúszott.


9éves korom óta szemüveges vagyok. A szemem évente romlik. Az orvosom szerint ha 24éves koromig nem műtenek meg akkor teljesen tönkre megy a látásom. Nehézkes az anyagi helyzetünk és én fel vagyok készülve arra hogy ha saját zsebből nem tudom fizetni a műtétem akkor más irányt vesz az életem.


Viszont jelenleg 10cm a látó távolságom és jól látok szemüveggel. Szeretnék egy tetoválást ami a gyógyulásom jelképezné. Epilepsziásan születtem. 7évig szedtem a gyógyszereket de már gyógyult vagyok. Anyukám 7-szer vetélt elöttem és egyszer utánnam. Úgy érzem túlélő vagyok. A tervek szerint minden nyáron dolgozom majd és félre teszek a műtétemre. Alacsony vagyok és ezért gyengének látszom. De szeretném ha látszana rajtam hogy nem vagyok az.


Sajnos még nincs elképzelésem. Valami egyszerűt szeretnék ami nem divat tetkó hanem tényleg hozzám tartozik. Nagyon sokat segítene néhány ötlet.


Köszönöm hogy végig olvastátok! :)



2017. ápr. 11. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, egy ilyen műtétet hogy nem támogat a TB. Mindegy. Ezt az oldalt nézd meg: www.adjkiraly.hu

arra találták ki, hogy segítségre szoruló és segíteni tudó és akaró emberek rátaláljanak egymásra... :)

2017. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is remélem, hogy sikerül összehoznod a műtétet! Innen szurkolok!

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, hogy divat, de van egy ilyen: ;

Ez azt jelképezi, hogy az életed egy szakasza lezárult, és te döntöd el a folytatást.

Vagy lehetne esetleg egy minimalista szem, esetleg egy farkas.


Nagyon nagyon szurkolok! Én biztos nem bírnám felfogni, hogy megvakulok... De figyelj, vannak ilyen oldalak, ahova ha kiírod a történetedet (angolok is vannak, azok népszerűbbek, csak angolul írd) akkor az emberek adományozhatnak neked! Én biztos bepróbálkoznék!


Nagyon sok kitartást!

2017. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyen főnix. Mindig újraéled a hamvaiból.

Mennyi a műtét?

2017. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A műtét áráról, részleteiről még nem mondott az orvos semmit mert 18év alatt szerinte túl korai. Köszönöm a linleket, most fogom megnézni. :)
2017. ápr. 11. 19:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Az üzeneteket látva nekem a lótusz tetszik a legjobban. Ugyan olyan jelentése van mint a főnixnek csak nőiesebb és vissza fogottabb. Köszönöm a segítséget. ^^
2017. ápr. 11. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Osztálytársam szemét 1 hónapja műtötték meg, neki 250-250ezer ft-ba került. Vagyis fél millióba.
2017. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Nekem meg a gerincemre mondta azt az ortopéd orvos 14 éves koromban, hogy 18 évesen meg fogok pusztulni a fájdalomtól. Szerencsétlenben nem volt pedagógusi véna, s ezzel akart motiválni, hogy tornázzak, de én ehelyett teljesen elvesztettem a hitemet az életben is, hogy minek. Aztán lekopogom, szerencsére nem lett igaza, de egy felelőtlen marhának gondolom azóta is, meg minden orvost, aki kategorikusan kijelent olyan dolgokat, amikre számos cáfolat van már, leginkább hogy mi az, ami "gyógyíthatatlan" szerintük. Szerintem kellene, hogy legyen bennük alázat azzal, hogy nem végtelen a tudásuk és lehetnek olyan tudományos eredmények amikről nem tudnak, illetve tudniuk kellene a "lehetetlent cáfoló" esetekről is.

Valóban túlélőnek tűnsz, bár a vetélés az első 12 hétben nagyon gyakori, sokkal gyakoribb mint hitték korábban, csak sokszor nem derül ki, mert nem tesztelnek a nők a menstruáció 3-4 napos késéséig.

Tetszik amúgy az ötleted, látszik hogy nem vagy/leszel elveszett ember, hanem vinni fogod valamire az életben. Egyébként ideiglenes tetkókat is csináltathatnál, vagy hennáztathatnál magadra, s akkor ahogy változol meg a szitu ahogy változik, lehet változtatni akár erőteljesebb szimbólumokra vagy olyanra amivel már csak visszatekintesz a megjárt útra, az ideiglenes nem tud elavulni.

2017. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült a műtét végül?
2021. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!