Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt eddigi életed legnagyo...

Mi volt eddigi életed legnagyobb kalandja/történése?

Figyelt kérdés
Előfordult már veled, hogy olyan események sorozatába keveredtél, ami inkább egy regénybe illene bele? Ha igen, mi volt az?
2017. ápr. 11. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
a legboldogabb kimenetelu az volt, amikor random 2 orszaggal odebb koltoztem egyik naprol a masikra egy srachoz , aki azota a ferjem.
2017. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na az már valami:D
2017. ápr. 11. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
UGyan nem regénybe illő, inkább olyan érzet, mintha nem is velem történne, hanem filmet látnék, amolyan testen kívüli élmény volt a pillanat amikor megszületett a fiam.
2017. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 , olasz-magyar nővel éltem aki nem mondta hogy házas és a férje elől szökött ide . Fél évet bujkáltunk , ismerte a felső kört és a legjobb . 2, voltam régen katona és nemrég tv vetélkedőbe jelentkeztem ennek következményeként a többiekkel bejártuk ingyen a fél országot , lett több barátom és szeretőm 3, pár éve unalmamba spontán kimentem nyugatra körülnézni ott rekedtem és voltak élményeim . Egyik ott megismert barátom újra készíti nekem a terepet másik országban 4, nyugi nem én vagyok Nógrádi György ...
2017. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Prostinak kellett mennem. Onnantól események sorozatába keveredtem. Persze azért regénybe nem illene.
2017. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Több ilyen esemény is volt, mindig tudtam előre a kimenetelét, azaz szívtam... Kell a világnak a lúzer is.
2017. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a tudatos személyiségfejlesztésem volt a legjobb dolog. Azóta megingathatatlanul boldog vagyok :)
2017. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, erről tudnál bővebben mesélni? Érdekelne a téma.
2017. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!