Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » En videki vagyok, es az a...

En videki vagyok, es az a legnagyobb felelmem hogy beutazok a varosba kirabolnak es nem birok hazamenni, ha ez veletlenul megtortenik mit kell tennem?

Figyelt kérdés
es mindent elvesznek termeszetesen telefont is, ahhh mar a gondolatol is rosszul lettem lehet oda se adnam nem tom mi lenne.

2017. febr. 21. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Rablástól nem kell tartanod, de a trükkös zsebtolvajoktól inkább. Tehát nem szegeznek neked kést, mert tudják hogy azért túl sok hűselés járna a rács mögött. Hanem például a tömegközlekedési eszközön alvó vagy figyelmetlen utas értékeire vadásznak. Jól tedd el egy kabát alatti övtáskában, pénzed se egy helyen tartsd meg figyelj mindig és nem ér meglepetés. Én már többször gyalogoltam végig Bp-en egy-egy befektetési arany lapkával, nem árulom el hova rejtve mert zsebtolvajoknak is ötletet adhatnák.
2017. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!