Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek hogy tudják a...

Egyes emberek hogy tudják a sört illetve a pálinkát meginni mikor az egyik büdös a másiknak meg nincs semmi íze csak szaga? Én még az alkohol szagától is rosszúl vagyok. F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
A jó pálinka az éget és finom. A sör is finom ennyi a titok :D bár én álltalában vodkázok mert olcsó és szeretem. emberfüggő én se iszok minden nap 2 havonta jó ha egyszer de az meg belefér.
2017. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát a pálinkának semmi íze csak jó szaga, de semmi íze, egy wc sprayhez tudnám hasonlítani :D vagy egy vattacukor illatu parfümmhöz. a sör neem nem volt finom. keserű és büdös:S én az alkohol csípős szagától amúgy nagyon rosszúl vagyok. a fejem megfájdul tőle.
2017. ápr. 12. 21:08
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Akinek büdös az nem issza. Aki meg finom illatokat talál benne az gyönyörüséggel iszogatja. Mindkettönek egészségére!!!!!!!!!!!!!
2017. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Szinte mindenki igy van vele. Először borzasztó rossz, de aztán csak rá tudják beszélni. Aztán már a hatásért isszák meg. De ugyan ez van a cigarettával is, először rosszul lesz a legtöbb ember tőle , majd az is alakul.
2017. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Clay Morrow ***** válasza:
Én meg tudom inni a pálinkát, sört, bort így egymás után.
2017. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülj hogy Tibi atya nem talál meg!
2017. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Először én is így voltam vele, még 15-16 évesen. A többi kortársam istenítette őket, nekem meg csak nem akartak csúszni, max csak az ízesített mindkettőből.

Emlékszem, a natúr sört akkor szerettem meg úgy igazán, amikor 2013-ban az East Fest fesztiválon, a délutáni 40 fokban már totál ki voltam száradva, és kértem egy korsóval. De esküszöm, annyira jól esett azt olyan szomjasan meginni, hogy szinte még ma is libabőrös leszek, ha visszagondolok rá! Nálam akkor történt meg a nagy áttörés a sör terén.

A pálinkával kicsit nehezebb dolgom volt, azzal még ma is elég óvatos vagyok. Nagyon nem mindegy, hogy ügyesen csinálják -e meg, valamint, hogy milyen friss az a pálinka, amit épp iszol. A szar pálinka tényleg olyan, mintha wc sprayt inna az ember, de belefutottam már nagyon finom verziókba is, amik valósággal itatták magukat.

Gyanítom, hogy te is még tinédzser lehetsz, ezért érzel ilyen elutasítóan az alkohol iránt. Biztos, hogy ha a megfelelő időben kapnának el a megfelelő piák, neked is változna valamelyest a véleményed.

23/F

2017. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pont úgy tudják meginni, ahogy te megiszol valamit. Vizet iszol? Nincs semmi íze.

A pálinkát nem szeretem, de sört iszok. Mert szeretem. Keserű? Igen. És? Ízlik. A narancs meg fanyar, mégis megeszem.

2017. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Gyanítom, hogy te is még tinédzser lehetsz, ezért érzel ilyen elutasítóan az alkohol iránt. Biztos, hogy ha a megfelelő időben kapnának el a megfelelő piák, neked is változna valamelyest a véleményed.

23/F"


nem, én 24 vagyok és mindenhogy prbálták rámerőltetni, az elején próbálkoztam de mára már kijelenthetem hogy én nem bírom. Mondom, maga a szesz szaga is undrító. Amúgy mi történt volna ha nem történik meg az áttörés? Most rosszabb ember lennél mert nem szeretnéd azt a 2 mérget?

2017. ápr. 12. 23:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Mérget?? Mind a sör, mind pedig a pálinka jótékony hatással van a szervezetre, ha mértékkel fogyasztjuk. Persze ezekből is megárt a sok, és a dolog könnyen a visszájára fordulhat, ha mértéktelenül tömjük magunkba, de ez kábé minden más dologról ugyanúgy elmondható.
2017. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!