Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért jön a pia szag sok...

Miért jön a pia szag sok emberből? Ilyen csöves kinézetűekből leginkább! Mitől?

Figyelt kérdés

Elhányom magam mikor a boltban a sorban vagy a villamoson mellettem áll ilyen csöves szerű alak, és érzem rajta a pia szagot.


Miért jön belőlük ennyire az alkesz szag?



2014. febr. 14. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Mert isznak? :D
2014. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
mert napközben jövet -menet iszogaták a feleseket stb...
2014. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:
90%
Bármennyire hihetetlen, alkoholszag csak abból jön, akiben éppen van egy pár pohárral. Akikről beszélsz, azok az alkoholisták: gyakorlatilag 24 órában alkohol hatása alatt állnak, habár pl. egy hajléktalantól ez még flakonos borral sem kis anyagi teljesítmény.
2014. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha alkoholt iszik valaki, akkor milyen szaga legyen?

Nem akarom részletezni a kémiai folyamatokat, de nyilván bomlanak a vegyületek a gyomrában és az a nyelőcsövén keresztül árad felfelé... :D Remélem alaposan megválaszoltam a kérdést.

2014. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, sok haverommal találkoztam mikor a kocsmából tartott hazafele, rendesen részeg volt, egyikből se áradt ez a putris alkesz szag!
2014. febr. 14. 11:48
 6/9 Phoney ***** válasza:
Igazából a vérbe került alkohol jön vissza kilélegzéskor a CO2-vel, a gyomorszag csak közvetlenül böfögés után érezhető. A szag minősége csak az elfogyasztott alkohol minőségét (az erjedéstermékek arányát) tükrözi, ezért is szokott rosszabb lenni az „igényes részeg” szagánál (már ha mosdatlanságot meg ilyesmit leszámítjuk.)
2014. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Másokból meg olyan büdös szájszag jön,hogy jobban tennék ha innának!
2014. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Azt a szagot nem csak az ital adja, hanem közrejátszik az is, hogy a szappanra és fürdővízrevalót is a pult mögé dobálják. A tisztálkodás teljes hiánya, agyonnyűtt teleizzadt mosatlan ruhák, beizzadt testhajlatok, esetleg dohányszag ami kombinálódva a szájában rohadó fogazattal képes ilyen "illatot" árasztani.
2014. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Hát szájban rohadó fogazat sajnos van a magukat ápoltnak tartó emberek közt is! Meg áporodott szagú is, mert képtelen kimosni az agyon sprayzett ruháját.
2014. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!