Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elismert előadó lennék 2...

Ha elismert előadó lennék 2 éven belül, Amerikában letelepedhetnék?

Figyelt kérdés

Elektronikus zenével foglalkozom, és szerintem menne a produceri munka is, mert csináltam már pár alapot, amire csak rá kéne énekelni a szöveget.


Ami engem érdekel, hogy valóban igaz-e hogy sportolók, bizonyos emberek esetében elengedik a követelményeket, pl Amerika történelmét, és soron kívül kaphatnék letelepedési engedélyt.


2017. ápr. 15. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz ez nagyon kevés szerintem.
2017. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ugye ezt nem gondoltad komolyan?
2017. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De, eléggé.

Ha abból indulok ki hogy egy-két nyugati zenei előadó, pár év leforgása alatt már Amerikába is kijárhat akármikor.

2017. ápr. 15. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Elektronikus zenéért soron kívül nem fogsz kapni letelepedési engedélyt. A sportolók, akiket te emlegetsz, világklasszisok, és tele vannak pénzzel, bűn lenne őket nem beengedni.
2017. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tehát Te most komolyan gondolod, hogy amiért párszor pötyögtél be Fruity Loopsba valami gagyi tuc-tuc ritmust, azért Te soron kívüli letelepedési engedélyt kapsz az Egyesült Államokba.

Váó.


Maradjunk annyiban, hogy sok csalódás fog még érni az életben.

2017. ápr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én konkrét rock zenei alapot raktam össze hangszerekkel, egyedűl, amire már csak rá kell énekelni, és kész... akkor most énis mehetek Amerikába? :D
2017. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kevered a szezont a fazonnal


a letelepedesi engedely a zoldkartya (permanent resident card hivatalosan) amit akkor ker az ember, amikor itt akar letelepedni veglegesen


aztan vannak a munkavizumok, amiket meg akkor kapnak az emberek amikor huzamosabb ideig itt akarnak dolgozni, vagy rovid ideig de egy even belul tobbszor akarnak jonni munka celjabol. Ez a P visa, aminek tobb tipusa is van, de sportolok, zeneszek es egyeb szorakoztatoiparban dolgozok ezt szoktak kerni. Pl. egy szinesz, aki tobbszor kap amerikai filmben szerepet de eszebe se jut ide koltozni, az P visat fog kerni, amivel johet mehet az orszagban de nem elhet itt huzamosabb ideig. Ezt kapjak a sportolok is, akik ilyen-olyan versenyekre jonnek ki neha csak 1 hetre, vagy egy hosszabb hetvegere.


Tanuld az angolt, mert anelkul nehez lesz, es dontsd el hogy mit akarsz. Ki akarsz jonni es dolgozni, de megoregedni otthon akarsz, vagy itt akarsz elni vegleg?!?!


"elengedik a követelményeket, pl Amerika történelmét" - huu, te, ez megint mas, ez az allampolgarsagi vizsgahoz kell. Ezt pedig csak ugy kapja meg az ember, ha mar elotte az orszagban elt evekig zoldkartyaskent. Ha hazassag utjan kapod a zoldkartyat, akkor 3 ev utan folyamodhatsz a polgarsagert, ha mas uton juttotal a zoldhoz, akkor 5 evet kell itt elni zoldkartyaskent, hogy beadhasd az allampolgarsagi kerelmet es ehhez kell egy vizsga is, amikor az orszag tortenelmet kell megtanulni!

2017. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!