Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szabó Péterről?

Mi a véleményetek Szabó Péterről?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Millió ember van ezzel a névvel.
2016. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A motivációs tréner.
2016. dec. 20. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Én így sem vágom :)
2016. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Hát annyira nem ismerem, csupán a képeit látom néha akaratlanul is mikor a facebook feldobálja nekem. Közhely közhely hátán. Van egy jópofa idézet:

"Az emberek nem cukorkák. Tudja milyen a legtöbb alak? Gazember. Gazember töltelék, gazember bevonattal. De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt okádva sétálgatnak."

2016. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es, frankón ilyeneket nyom a faszi? :)
2016. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2016. dec. 20. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös

Nem, ezt nem Sz. Pétertől idéztem :)

2016. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%

Számomra pozitív személyiség, minden könyvét olvastam, sokat merítettem gondolataiból.

Elismerem őt.

2016. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Az egész önfejlesztőiparnak meg a motivációs trénerkedésnek semmi kapcsolata nincs a valósággal, egyszerre nevetséges és aljas dolog. Szabó Péterrel ezen felül az a baj, hogy tényleg tehetségtelen, de hát nekünk idehaza mindig ez jut, minden nyugati dolog megveti itt is a lábát idővel (legyen az jó vagy rossz), csak éppen totál igénytelen és üres az egész az eredetihez képest.
2016. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 StarkInd válasza:

Egyszer volt szerencsém idézőjelben látni az egyik videóját:)... Sok közhely , semmi konkrétum.

Lehet , hogy pár embernek elég azt hallani , hogy igen meg tudod csinálni, sok sok bla bla-val körítve.. De akkor már inkább tartson személyes konzultációkat, ahol leül az illetővel és megbeszélik, hogy mik a tervek, célok. Ehhez adna hasznos ötleteket. Amúgy ezen felül ügyes embernek tartom, mert van akivel ezt meg tudja etetni. Bocsánat ha valakit megsértettem.

Boldog karácsonyt!

2016. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!