Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudja egy család...

Hogyan tudja egy család elfogadni, hogy a felnőtt gyerekük, egy szélsőséges (náci) nézetű fiúval van együtt?

Figyelt kérdés

Házasságról szerencsére szó nincs, mert még fiatalok 22 és 24 évesek, húgom kb 2 éve találkozott vele egy itteni koncerten, akkor még semmit nem tudtunk róla, 4 hónap után szembesültünk ezzel az egésszel amikor eljött hozzánk, nem nagyon vagyok otthon a rock műfajban, de első perctől katonai ruhában láttuk, terepszínű nadrág, az övcsatja valamilyen német hadseregből származhat, és a felsőjein eléggé egyértelmű jelképek, ábrák vannak.

Rövid haja révén a feje oldalán egy forradás is van meg a szemöldökénél is, szóval tuti a világnézete miatt volt problémája.


Engem ez nagyon bánt hogy tesóm rock zene rajongóként, pont egy ilyen kaliberű valakit választott, hol ott a családban senki nem szimpatizál ilyesmivel, bár rühelljük a nem dolgozó, söpredék embereket, akik csak élősködnek a szociális hálón, mert ha a családunk tagjai lebírták dolgozni az éveiket, akkor másnak miért esik nehezére.

Visszatérve a problémára, látszik rajta a pökhendi, fellengzős viselkedés, velem nem szimpatizál, magától nem köszönne, én is csak azért teszem hogy legalább én ne legyek köcsög.


Utoljára karácsonykor ültünk a családokkal egy asztalnál, senki nem merte megkérdezni tőle hogy mitől ilyen, miért követi ezt a nézetet, mindenki csak nézett ki a fejéből. Bezzeg ahogy elmentek, rögtön mindenkinek volt valami kérdése.


Én dolgoztam kint tavaly Angliában és többségében jó barátságokat kötöttem akárkivel, aki nem zárkózott el tőlem, együtt ittunk, szórakoztunk, szóval én nem tudom és nem is akarom elfogadni ezt a helyzetet, mint egy rossz álom, aminek nem bánnám ha vége lenne. Mert húgom is kezd változni és sajnos rossz irányba, büdös menekültezik, hiába szólunk rá, még neki áll feljebb. Előtte nem így viselkedett, azt már nem is traktáljuk rá hogy ilyen kapcsolatnak nincs jövője, Ő ezt nem látja, mert hát jól megvannak. Így csak bízunk abban hogy jön majd egy jobb időszak az eszére, és külön mennek


2017. ápr. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Ahogy a címben is írtad, felnőtt emberekről van szó. Hadd gondolkodjon úgy, ahogy ő szeretne.


Egy terepmintás nadrágtól senki nem lesz katona. A többi is üres feltételezés, gondolom nem szvasztika van a pólóján (ha az, javíts ki!) és a sérüléseit sem tudhatod, honnan szerezte. Miben merül ki a pökhendisége?


Szerintem egy családi vacsora közben jobb kerülni az ideológiai, vallási vitákat. Ő sem kötekedett veletek, akkor nektek miért kellett volna vele? Miért ne lenne jövője egy ilyen kapcsolatnak? Nem értem.

2017. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, az kimaradt a leírásból hogy Anyám pont múlthéten jött oda a telefonjával és mutatta hogy facebookon, milyen karikatúrát posztolt ki srác, egy falhoz állított színes bőrű volt, ráadásul kislány, és egy fegyveres katona szegezte felé a fegyverét, illetve idézetek voltak megosztva még dögivel...


Egy pólóján a sas fogja a karmai között a horogkeresztet, meg 1488 van a kapucnis pólóba hímezve.

2017. ápr. 16. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért ez az öltözködés tényleg túlmegy a határon. :D


De önmagában az, hogy ellenzi a bevándorlást valaki, még nem lenne probléma szerintem.


(#1)

2017. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A bevándorlást mindenki ellenzi akinek van akárcsak egy kis agya is. Ebből még nem következik hogy a húgod is ilyenné kezd válni.
2017. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
53%
Ez már a húzós kategória... Bár a jelkép amit leírtál -a sas a horogkereszttel- a wehrmacht (ww2-és német hadsereg) jelképe, nem az ss-é... Sokaknál nem az eszme a vonzó, hanem a veszett ügy... Azokért mindig jobban harcolna az ember... Kimaradt neki a katonaság és valahová tartozni akar...
2017. ápr. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!