Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én csalódtam a felnőtt...

Csak én csalódtam a felnőtt életben?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban vártam, hogy milyen lesz felnőttnek lenni, gondolom ezzel sokan így vannak. Félreértés ne essék, elég realista típus vagyok, nem akarom megváltani a világot, csak élvezni akarom az életem. De most hogy itt vagyok, azt kell mondjam nagyot csalódtam. Ennyi lenne az egész? Teljesen lelomboz, hogy a 7 milliárd ember többsége kisebb eltérésekkel ugyanzt csinálja, és csinálta évtizedekkel, évszázadokkal, évezredekkel ezelőtt. A munka részével nincs bajom inkább a többi. Felnőtt leszel, összeházasodsz valakivel, csináltok gyerekeket, és kb ennyiről szól az élet a munka után, nagyon leegyszerűsítve. Nem tudom felfogni, hogy mi ezen olyan nagy szám, hogy több millárnyi ember képes ekkora drámát kreálni ebből.

Most azt nem tudom, hogy ezen mindenki átesik az élete folyamán, vagy velem van valami baj? Egyszer csak én is be fogok kattanni/be fogok állni a sorba és majd nekem is az lesz a legnagyobb problémám, hogy milyen kakált a gyerek, vagy hogy kimossam mások gatyáját?



2015. nov. 21. 18:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Probalj meg valami hobbit keresni.
2015. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Az életedet te magad alakítod. Mindenki más típus. Ha te nem szeretnéd más férfi alsóját mosni, és kakis pelenkákat kidobálni, akkor ne tedd. Tedd azt ami boldoggá tesz. Van aki attól lesz boldog, hogy családja van, gyönyörű gyermekei, van akinek nem kell gyerek, de van 2 kutyája, van akinek egyik sem, mert utazgat és évente másik országban él. Ez rendben van, ettől lesz szép az élet, és ezért nem vagyunk egyformák.
2015. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
12%
Evolucio. Az elet ertelme a tuleles, szaporodas, replikacio. Ha szeretnel valami nagyot tenni, akkor minel tobb novel fekudj le, had keveredjenenek a genek, hatha az egyik utodod egy vilagmegvalto zseni lesz.
2015. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Vannak hobbijaim de akkor ez akkor is lehangoló. Persze még az lehetne a másik lehetőség, hogy valami zsenivé vagyok aki feltalálja a rák ellenszerét vagy valami ilyesmit. De sajnos az nem vagyok,meg annyira nem is akarok. A kettő között nincs valami??
2015. nov. 21. 18:32
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek magának kell megtöltenie értelemmel az életét.

Nem csak nagy, különleges dolgok tehetnek boldoggá.

Szerintem azért ez nem olyan jellemző, hogy a gyerekkaka lenne az élet értelme :)

2015. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A lényeg az lenne, hogy ezen minden fiatal átmegy vagy a többségnek teljesen természetes a kezdetektől, hogy így fog élni?
2015. nov. 21. 18:34
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki csalódik a felnőtt életben. Nem hiába mondogatják a felnőttek a gyerekeknek olyan gyakran, hogy "addig örülj, amíg gyerek vagy". Amíg gyerek voltam, utáltam ezt hallani. Felnőttnek lenni sokkal jobbnak tűnt. Aztán felnőttem. Most meg legszívesebben visszamennék az időben 20 évet és lennék gyerek újból!


29/N

2015. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hát én nem szeretnék gyerek lenni megint. Szeretem, hogy nem szorulok másokra.
2015. nov. 21. 18:43
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én jól érzem magamat felnőttként. És nem, egy jó darabig nem tervezek sem megházasodni, sem pedig gyereket csinálni.
2015. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Epp ezért ne dolgozz
2015. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!