Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen ostoba sötét sok...

Miért ilyen ostoba sötét sok ember, ha a homoszexualitásról van szó? Pedig felnőtt emberek!

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom a kérdést, de komolyan nem értem. Én meleg vagyok, de tényleg nem tudom már néha, hogy sírjak-e vagy nevessek.

Sok kommentnél, főleg cikkeknél látom, hogy átlagba 40-50 éves felnőtt CSALÁDOS férfiak, nők olyanokat írogatnak teljes meggyőződéssel, hogy csak pislogok. És tényleg némelyikből a totál sötétség árad.


Mikre értem:


44 éves 2 gyerekes családanya: "A homoszexualitás pusztán csak divatirányzat, ez tény."

- ha valaki megpróbálta a hölgyeményt kijózanítani az álomvilágából, akkor a nő az illetőt alpári stílusban leosztotta, és győzködte az embereket, hogy ez "divat".


38 éves férfi (hogy van-e családja, nem tudom): "Bele se merek gondolni, hogy a melegek milyen szemmel nézhetnek szegény ártatlan gyerekekre"

- na ennél nagyobb hülyeséget én nem láttam. De kérdezem, miért? Hogyan képes valaki ilyen baromságot mondani? Hogyan képes valaki egy átlagos, de homoszexuális embert gyermekmegrontó pedofilnak tartani? A pedofilok többsége heteroszexuális, ráadásul itt a nemi irányultságnak semmi jelentősége, mert a gyereket károsítja meg.

Hogyan képes egy elvileg felnőtt, 38 éves ember ILYEN HÜLYESÉGET állítani, és szó szerint ettől félni? Én ezt komolyan nem értem.


40 éves nő: "A homoszexualitást nem szabad a gyerekeknek ELTANULNIA, mert az egész döntés kérdése."

- szintén nem értem, hogy valaki 40 éves felnőtt nő létére, hogy lehet ilyen korlátolt. Valaki megkérdezte tőle, hogy "Ön mikor döntötte el, hogy heteroszexuális lesz?" Erre rávágta, hogy az a természetes állapot, abba születni kell.



Lehetne még sorolni, de komolyan nem értem, hogy egyes emberek, akik elvileg felnőttek, hogy tudnak ilyen baromságokat teljes meggyőződéssel állítani, terjeszteni, vagy ezekben hinni?


Ha valaki normálisan forrásokra, vagy érvekre támaszkodva kifejti, és elmagyarázza az illető(k)nek, hogy butaság az amit állít, és nem helyes, akkor sem értik meg, akkor sem fogják fel, és még nekik áll feljebb, gyakran minősíthetetlen stílusban.



Miért? Miért ilyenek egyes emberek?


Mit gondoltok ezekről? Ti olvastatok már hasonló "elmés" dolgokat?



2014. júl. 19. 18:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
És ezek az "állítások" leginkább a 30-55 közötti korosztályokra jellemző...és a "régi rendszerben nőttek fel" nem jó érv, mert sok olyan van, aki pedig elfogadó.
2014. júl. 19. 18:34
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

szia én is meleg vagyok 20 éves ha sok ilyet olvasok néha nekem is elgurul a gyógyszerem hogy honnan szeditek ezt a sok badarságot szerintem egy kitalálta és ezt úgy szépen továbbadta a másoknak (és ennyit pont elég tudni a melegekről gondolják) és semmi mást nem hallgatnak meg mert ők tudják miaz...(ironikusan írtam persze)


Az ilyenekkel nem kell foglalkozni mindig lesznek buta emberek buta gondolatokkal


bár amikor a homoszexualitást a pedofíliával említik egy lapon az azért nálam is kicsapja a biztosítékot rendesen

2014. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez nevelték beléjük gyerekkorukba


Egyik munkatársam kérdezte a másiktól: "Hogy lehet a f**szt szeretni fiú létére?!"

2014. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Az interneten kétféle ember foglalkozik a melegekkel:


1., Meleg

2., Utálja a melegeket


Ez a két ember hozza fel az esetek 90%-ban a témákat, és mindkettő csoportban vannak deviánsok, bár én azt mondanám a nemi identitásukat kereső emberek és melegek között nagyon kevés a provokatív komment, a második csoport viszont csak és kizárólag haragot érez, eleget, hogy névtelenül vagy facebook-on másokat szidalmazzon. Ez ennyire egyszerű, a melegkérdéshez a társadalom hatalmas szelete úgy áll, hogy amíg nem én vagyok az, addig nem érdekel.

2014. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lehet, hogy valaki 40 évesen egy gyerek érzelmi szintjén áll?

Hogy lehet, hogy valaki 40 évesen ufókban/ezotériában/egyéb csodaszerekben hisz?

Hogy lehet, hogy valaki 40 évesen zsidózik/nácizik/cigányozik/kommunistázik/gyűlölködik?

Soroljam még? Az emberek szeretnek véleményt alkotni mindenről, akkor is, ha nem értenek az adott témához, és komolyabb gondolatokat sem szenteltek neki.

2014. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokan túlbecsülik a kort. Én ahogy növök fel, egyre jobban azt látom, hogy a felnőttek között is rengeteg hülyét találni. Persze sokan okosodnak minél idősebbek, de sokan megmaradnak idiótának. De ennek a b**isághoz semmi köze, mindenhol vannak ilyenek. Talán csak egy szót említek: ezotéria, rengeteg felnőtt semmi ésszel... És az idős hülyék a legrosszabbak, mert ugye ők felnőttek, és ők nekik minden feljebb áll, nekik nem lehet megmagyarázni, hogy hülye vagy, mert te vagy az... :)
2014. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

Erre egyszerűen nem azon múlik ki milyen okos, milyen végzettsége van, mennyire intelligens, vagy mennyi idős.

Egyszerűen van aki egyetért veled, van aki felhoz más érveket, itt soha nem lesz igazság.

Ugyanolyan ellentétekről van szó mint:

-cigány-rasszista

-Windows-MAC

-Barcelona-Real Madrid

-Android-iPhone

-Playstation-Xbox

és még sok más...

Hiába akarja bárki is bebizonyítani, hogy melyik a jó, vagy melyik normális, ugyanannyi pártfogóra talál mint amekkora ellentáborra.

De az igazán okos embernek ez feltűnik, ettől még neki is lehet véleménye, de tudja, hogy 13-18 éves korosztályon kívül nem lehet senkit átállítani a saját táborába.

2014. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok. Erre helyett Ez*. Aki pedig ebbe az egybe tud belekötni az ostoba.
2014. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"De az igazán okos embernek ez feltűnik, ettől még neki is lehet véleménye, de tudja, hogy 13-18 éves korosztályon kívül nem lehet senkit átállítani a saját táborába."

Igazán okos ember nem akar táborokhoz tartozni mindenáron. :)

2014. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen, számomra is megdöbbentő. De azt gondolom azért, mert Magyarországon az életkor tisztelete nagyon benne van a kultúrában, ezért feltételezted te is eleve, hogy felnőtt korára normálisnak kéne lenni, de hát ugye nem az.
2014. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!