Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ismerősöd/barátod/rokon...

Ha egy ismerősöd/barátod/rokonod (akinek esetleg két keresztneve van) megkérne, hogy ne az eddig használt nevén szólítsd, megtennéd? Lennének fenntartásaid?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lennének, még pedig az hogy leszarnám mit mond. Évekig, évtizedekig jó volt ahogy szólítottam, egyik napról a másikra meg majd változtatunk?
2017. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1, kérlek, kifejtenéd a frusztrációd okát?
2017. ápr. 17. 01:22
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha megkérne, igen, de fontosnak tartanám, hogy megindokolja, hogy miért szerene váltani.
2017. ápr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2, van indok, amit nem tartasz elfogadhatónak?
2017. ápr. 17. 01:38
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Milyen jellegű fenntartásaim lennének? Ezt nem értem. Nekem senki nem tartozik a nevével, mindenkinek a saját dolga. De akit évekig egy néven szólítottam, azért nehéz lenne megszokni egy teljesen új nevet. Biztos sokáig a régi jönne a számra, ezt el kéne viselnie.
2017. ápr. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3, köszönöm a választ :) Hasonlóan látom, mint te.
2017. ápr. 17. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem okozna problémát.

Tudom milyen érzés amikor mindenki eldönti hogy fog hívni pedig azt te utálod és akárhogy erősködsz az emberek leszarják. Sok mindenkire csak úgy ráhagyom mert úgyse fogják fel.

24/L

2017. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Renáta Réka vagyok. 11 évesen erőltettem,hogy Rékának szólítsanak,de mindenki letojta. A barátnőim már csak szemétkedésből is Renátáztak...
2017. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!