Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket ez mennyire érdekelne?...

Titeket ez mennyire érdekelne? (Tobb lent)

Figyelt kérdés
Emo vagyok. Es nagyon szar eletem van. Nem, nem akarok ongyilkos lenni. A valamelyik nap baratnom mondta hogy van egy lany aki nagyon depresszios volt, es az eleterol irt egy konyvet. Na szolval... Titeket erdekelne egy konyv, ami egy emo lany eleterol szol? Arrol hogy hogyan valt emo-vá, miert, es hogy az emberek hogy alnak hozza, milyen hatassal van ez a kprnyezetere, es persze az eletere. Lehet hogy nem pont ehez a kategoriahoz tartozik bocsi. Negativ komenntelok menjenek tovabb :)

#könyv #élet #emo #emo elet
2017. ápr. 17. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Érdekel ez a sz.r, de nem könyvben....
2017. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem negatív kommentnek szánom de engem nem érdekelne. Nem sok kedvem lenne más ember nyomorát olvasni. A saját életem jobban izgat mint egy emós csajé.

Bocs ha túl őszinte voltam :)

2017. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
kösz,de nem érdekelne.
2017. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Sajnállak,és biztos nem jó neked mostanság,de engem nem nagyon érdekelne,mert nem is meg van a bajom,amit nem és csináltam magamnak.

És szerintem,mindenkinek megvannak a maga problémái,amik gyötrik,és szinte mindenki írhatna könyvet.

Én már megtanultam,hogy fel kell állni,és a lehető legjobban el kell kezdeni megoldani a gondjainkat,mert más megoldás nincs.

Nekem speciel időm se lenne olvasni,mert elég sokat dolgozom,hogy viszonylag normálisan éljek.

Az írás sok embert megnyugtat,az való igaz,és nem rossz dolog,de a mai rohanó világban szerintem nem sokakat érdekelne.

Van egy buraponthu nevű oldal,ahol vannak fórumok,és írtam oda is mindenfélét,de aztán végül is azon kívül,hogy kiírtam magamból a gondomat,értelme nem sok volt.

Ezer bocs,ha rosszul esett,ez csak az én véleményem.

:)

2017. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne. Senki nem kíváncsi a másik nyomorára, hacsak nem úgy van leírva mint Twist Oliver vagy Copperfield Dávid története.

De nem hiszem, hogy téged értek olyan tragédiák ami annyira egyedi lenne, hogy érdemes erről könyvet írni.

Mert az alkoholizmus család, vagy a "nem szeretnek a szüleim" az bizony minden második ember elmondhatja magáról (ahogy én is)

De magadnak nyugodtan leírhatod amit le akarsz írni, mert terápiának tökéletes.

2017. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
pesszimizmus, negativitásra senki se kíváncsi.. ezek jelen vannak mindenki életébe, nem fog könyvet vásárolni, hogy ezt olvassa!
2017. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne, hogy másnak milyen rossz. Hogy miért egy adott stílust választott.

Kétlem, hogy túlzottan érdekes élete lenne, így max a családja és baráti körét érdekelheti.

Az más kérdés, hogy hogyan van megírva. Az, hogy leír valamit, nem feltétlenül jelenti, hogy van is készsége is hozzá, de ez már más tészta.

2017. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem érdekelne. És nem is feltétlenül azért, mert mi a nyomora, meg ez senkit sem érdekel, hiszen regetegen olvasnak Prozac országot vagy Üvegbúrát.


Na de nem vagyok tini így nem is érdekelnek már se a tini problémák se a szubkulturák.

2017. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kit érdekel más kínja.
2017. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen, marha erdekesek lehetnek egy emos tini problemai. Bizti sokat tanulnank belole. Megtudnank miert hallgat bmtht meg bvbt. Fizetnek is erte.
2017. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!