Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mallorcara megyunk tobb mindt...

Mallorcara megyunk tobb mindt valoszinu a szuleimmel es kellene par info. Pl:Vannak jo uzletek? Ahol ruhakat meg ilyeneket lehet venni jo aron? 4latnivalo amit latni kell ha ottvagyok? Minden erdekelne. Masok elmenyei is hogy milyenek az emberek.

Figyelt kérdés
Kasztiliai spanyolul beszellek kozep fokon es szeretnem tudni hogy az uzletekben meg a hotelokban es minden mashol mege ertik es fogok e tudni kommunikalni mert 15 eves lany vagyok es a szuleimnek es nekem nincs semmi tapasztalata mert meg sosem utaztunk sehova igy es ok nemis beszelnek nyelveket csak en spanyolul.

2013. máj. 23. 12:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg az arak erdekelnenek.Mennyi eurot vigyunk 8 napra? Mi mennyibe kerul kb?
2013. máj. 23. 12:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ruhát ne idegenforgalmi célpontban vásároljatok, mert ott a legdrágább. Spanyolországban megértik a spanyolt, ahogyan ezt már az előző kérdésednél is megírták.
2013. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mallorca mint minden üdülö sziget drága.

De hát oda az ember nem is bevásárolni megy hanem nyaralni.

Vagy is ott is lesznek mindenféle üzletek, de ne lepödj meg ha ott minden kicsit drágább.


Látnivaló nagyon sok van, fáradj el egy könyvesboltba még ma és vegyél egy Mallorca utikönyvet és nézd végig miket akartok megnézni.

[link]


Kérdés, hogy a szállás ahova mentek (gondolom hotel vagy apartman), milyen ellátást kaptok? Leg ideálisabb felnötteknek (vagy nagy gyerekkel) a félpanzió. Ez reggeli és vacsora. Ilyen helyen az ember késön kel fel és ha 8-9 között jól reggelizik akkor estig egy fagyival simán ellehet lenni. Vagy is délután elég egy fagyit enni, vagy helyi kisebb specialítást. Este meg a szálláson vár a finom kaja.

Ilyen esetben 10€/fö/nap költöpénzzel kell számolni az egyéb kiadásokra. Ebbe bele fér egy hütömágnes a nagyinak, egy mallorca feliratos poló, egy sör az apának, egy koktél az anyának, és 1 fagyi a gyereknek.


Ha nincs ellátás akkor sokkal többet. Miden reggel reggelit kell venni, vacsorát vagy ebédet kell fözni. Igazából az egy anyának csak munka az egész üdülés alatt.


Aztán még jönnek a kirándulások költségei. Nézd végig a füzetet, hogy mit akartok megnézni. Szinte minden látnivalónak, föleg ahova balépö is van, van honlapja, itt megtalálod a belépö díjakat.

Nézd meg a szállásotoktól milyen messze van. Bérelhettek 1-2 napra autót és ezzel a távolabbi látnivelókat is megtudjátok nézni. De sok sok helyi utazási iroda ajánl buszos közös utakat, erre is belehet nevezni. ezeket is a neten megtalálod.

2013. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a valaszt :) Szoval 10 euroba belefer egy felso egy magnes fagyi meg ilyesmi:) Ez nagyonjo:) Rosszabbra szamitottam:) Engem olyan erdekelni hogy tapasztalatok,hogy kinek mi teccett a legjobban:) a sarkanybarlangba es abba a tropikariumfelebe elszeretnek latogatni mindenkeppen:) Csak nemtom valaki jart e mar ott mert erdekelne hogy milyen hosszu ideig tart az ut a sarkanybarlangban,miket lehet csinalni a tropikariumban stb:) Valami helyi specialitas esetleg? Tud valaki valamit?:)
2013. máj. 23. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass:

[link]

2013. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon jó:

[link]

2013. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aztaaa ez az utolso nagyon teccett:) Nagyon remellem hogy megyunk augusztusban:) Nemszeretnem kihagyni:) Mivel Szlovakiaban ellek nem nagyon ertem ezeket a Mallorcan levo varosokat vagy miket,hogy mi micsoda es mi hol talalhato.Nemtudom leirni mi is az amit nemertek:) Meg sohasem utaztam el igy lehet hogy ez nemis meglepo:) Az anyum tud vezeti de egyszer volt egy balesete es azota nemmer,apum nemtud vezetni igy autoval nemmehetunk.igy nemtudom hogy jussunk el az egyik helyrol a masikra:) Ha valaki tudna segiteni aki mar jart ott vagy ott el kerem irjon privatban mert lenne egy csomo kerdesem:)
2013. máj. 23. 13:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Èn segítek neked, megszervezni ha gondolod. De mindenképpen szerezz be egy útikönyvet és mond el mit akartok belöle megnézni, és hol lesz a szállásotok.

Ha ez tudott, akkor keresek neked irodákat akik csinálnak buszos kirándulásoakt, vagy megnézem mi más módon tudnátok megközelíteni.


Mi évente 1x megyün nyaralni, és mindig elöre informálodok. Mi álatlában autót is bérlünk és buszos kirándulásokon is részt veszünk 1-1 helyen. Pl Jamaikán jobbnak láttuk, ha nem magunk bérlete autóval megyünk át a hegyeken, mert katasztrofális az út viszonyok, oda buszos kirándulássa mentünk.

2013. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ja 8-as és a 2-ik voltam.
2013. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8.adik! Nagyon kedves vagy:) Még nem tudom hogylesz mert ha megkapjuk az orokseget augusztusig akkor megyunk,ha nem akkor nem:( es varunk last minute ra.nemtudom hova megyunk melyik reszere de biztos Mallorcara:) Oda szeretnenk.Ezert szeretnem tudni miket erdemes megnezni,hogyat lehet eljutni ilyen helykre mert ugye autot nemtudunk berelni:) Es nem kolthetunk nagyon sokat sem olyan 600 euro korul:) All inclusive lesz a szallas ugyhogy a kajaval nemlesz problema.Abba a barlangba mindenkeppen szeretnek elmenni.Csak arrol is erdekelne par dolog.Jartal mar Mallorcan?:)
2013. máj. 23. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!