Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek az álhívő emberekkel?

Mit kezdjek az álhívő emberekkel?

Figyelt kérdés

Saját magukat a legkülönbnek tartják de igazából nagyon aljasak és alattomosak, mások szegénységén szórakoznak emelet kihasználnak mindenkit akit csak tudnak (ezért ők nem szegények).

Megvannak győződve arról, hogy a mennyországba jutnak pedig szerintem a sátánhoz közelebb vannak.


Sajnos én többségében ilyen hívőket ismerek.



2017. ápr. 17. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Semmit.

Én csak megvetni tudom az ilyen embereket, pont ilyeneket ismerek én is, csak ilyenekkel vagyok körbevéve, ilyen álszent, tök buta kocsogokkel. Hatalomvágy, pénzéhség, a másikon átgázolni, de bármi áron.

2017. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
miért ilyenek vesznek körül? miért ilyenekkel veszitek körül magatokat ??
2017. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A környékemen és a közvetlen szomszédságban élnek, "megmérgezve" a mindennapjaimat.

Törekszem a "jó szomszédságra" de az ilyeneket messziről kerülni kellene, nagyon veszélyesek, mind sokat ártott már nekem de ez van. És persze ha kővel dobnak meg mindig kenyérrel fizetek érte a "gőgöknek".

2017. ápr. 17. 19:44
 4/19 anonim ***** válasza:
Átvitt értelemben, nem én veszem körül magamat, nem a közvetlen környezetem, nem a lakásomban, hanem a városban ahol élek! Hagyják az embert inkább a kuka mellé kerülni, hajléktalanná válni, tele rosszindulattal mindenki, miközben tömik a zsebeiket hónapról hónapra, fel se tudja némelyik élni a milliókat amiket zsebre vág havonta, se családja, se kutyája se macskája. Jó indulat, segíteni akarás sehol. Csak akkor és ott amikor meg kell mutatni ország világ előtt, vagy valami befolyásos nagy kutya előtt, de mikor senki nem látja nem hallja nem tud róla akkor mint egy szadista perverz barom. Vagy megszoksz vagy megszöksz.
2017. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
És mint jó hívő, minden vasárnap megy az ilyen a misére, sorba áll az ostyáért, tartja a hülye száját és mosolyog ...
2017. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
az ilyenek elég szomorú alakok lehetnek. biztos történik majd valami jó velük.
2017. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Csak jó történik velük, addig panaszkodnak és siránkoznak míg meg nem fejnek ismét valakit, kihasználva az emberek jóindulatát vagy akár a saját gyerekeiket is mert azokban is azt keresik miként járhatnak velük jól!!!


BRUTÁL SZEKTÁS ÁLKERESZTÉNYEK!!!!

2017. ápr. 17. 19:52
 8/19 anonim ***** válasza:

lehet hogy a romlott emberekhez azért kerül a pénz, mert őket nem tudja megrontani.


de viccen kívül, majd észreveszi magát. lehet hogy milliomosként kell meghaénia hogy a következő életben ember legyen. lehet hogy megtér idős korára és jobbá teszi sokak életét. az is lehet hogy ő lesz a légy amit szétkensz az ablakon.


nem hiszem hogy a górét megtévesztheti a nyafogással, templomba járással vagy mercedessel villogással.

2017. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
de az is lehet hogy egyszerűen csak magaddal kéne foglalkoznod, és majd ha neked megy kicsit jobban a dolgod, akkor ne sajnáld a gyerekektől és szegényektől.
2017. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ahogy idősödik egyre zakkantabb és aljasabb. De én is azt mondom, hogy az embereket és a gyülekezetet meg tudják téveszteni a "biblia olvasással" de az Istent csak nem, remélem legalábbis!!!
2017. ápr. 17. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!