Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek titokzatos?...

Hogy legyek titokzatos? Titokzatos szeretnék lenni de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Mit mondjak el magamról és mit ne hogy viselkedjek az emberekkel?

Figyelt kérdés

#titokztos
2012. aug. 3. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát tulajdonképpen nem tudom, hogy te ezzel a titokzatossággal mire gondolsz. Hogy például furcsa dolgokat akarsz csinálni, vagy valami sötét alak akarsz lenni, vagy nem tudom. Mondj valami pontosabb dolgot erről
2012. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
67%
húzzál csadort
2012. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
76%
Lány vagy? Nem előnyös a pasiknál, saját tapasztalatból mondom. Én visszahúzódó, csendes vagyok, bár nem egyenlő ez a titokzatossággal, de van sok hátránya az ismerkedésnél. A titokzatosság idegesítő, ha valaki állandóan csak részinfókat közöl. Te mások agyára akarsz menni talán, kedves kérdező?
2012. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

# 3/3 ma 00:16


Ez baromság, a titokzatosság pozitív dolog. Pont hogy felkelti az emberben az érdeklődést. Semmi köze nincsen a félénkséghez. Ha minden egy kérdésre választ kap az ember, hamar csak tények dobálózásává válik egy beszélgetés.


Van különbség a között, hogy valakiből harapó fogóval próbálod kiszedni a dolgokat, és még úgy sem meg..

és a között hogy beszélgetsz vele, jól el vagytok, de még sem tudsz róla szinte semmit.



Amit a kérdezőnek tudok ajánlani, sose tényszerűen közöld a választ, hagyj nyitott kérdéseket, néha vicceld el.

Ami még szorosan kötődik ehhez a kiszámíthatatlanság. Légy kiszámíthatatlan, de vigyázz.. ne megbízhatatlan :)



Amúgy ha kicsit bővebben kifejtenéd hogy mi célból akarsz "titokzatos lenni", biztosan mélyebb tanácsokat tudnék/tudnának adni.

2012. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szándékosan ne titokzatoskodj, mert az iszonyú idegesítő tud lenni. Feltűnő, ha izzadságszaga van.

Ha nem fosod a szót állandóan, hanem többnyire csak figyelsz és jó hallgatóság vagy, akkor az már valahol titokzatosnak számít, de jó értelemben.

2012. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az az oka ennek ,hogy sokszor jártam már meg hogy elmondtam valamit annak akibe nagyon megbiztam és utána másnap ugy hallottam vissza.ezrét szeretnék az lenni és nem akarom hogy a emberek tudjanak rólam mindent...
2012. aug. 4. 13:23
 7/10 anonim válasza:
100%
Csak akkor mondj el bizonyos dolgokat a másiknak, ha már bízol benne, ne mindjárt az ismerkedés legelején. Legyenek fokozatok, haverság, barátság, meg párkapcsolat, vagy egy felszínes ismeretség, ez mind más, mindenki más-más szinten van jelen az életedben. Én haverokkal pl. csak a napi dolgokról szoktam beszélni, egy barátnőnek már többről, belső dolgaimról, a legjobb barátnőmnek meg minden lelki kínomról, és ő is viszont velem beszéli meg. De ehhez nem kell titokzatosnak lenned.
2012. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy nem szerencsés hosszútávon, sőt van akinek elsőre is idegesítő.

Én sokszor kaptam meg, hogy titokzatos vagyok, amit egyáltalán nem értek. Eszem ágában sincs annak lenni, mégis...

2012. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó ha valaki titokzatos! Egyáltalán semmi hátránya nincsen.Én is titokzatos vagyok. PL.: Van egy fiú aki tetszik, nagyon helyes és szintén titokzatos. Csak szemezgetünk és még nem szólunk egymáshoz. Amúgy te fiú ügyben gondoltad?
2014. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fingjál egy jó nagyot,és ott lesz a megoldás
2015. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!