Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő lenne....

Bereczki Andrea kérdése:

A kérdésem a következő lenne. Én kint élek Angliában, pontosabban Portsmouthban. Szeretném az angol emberekkel meg ismertetni a fornetti íz világát ebben kérem a segítségeteket. Hogyan kezdjek hozzá? Andrea.

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ezt hobbiként kiviteleznéd vagy a Fornetti értékesítője vagy? Az utóbbit kétlem. :D Esetleg terítenéd az árút? Egyszerűen szerintem ennek a tevékenységnek semmi értelme sem lenne? Mit profitálnál belőle? :D
2015. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Most komolyan egy ilyen szar félkész/fagyasztott szennyet akarsz megismertetni velük?


Van elég fos étel Angliában is nyugi, nem kell még egy...

2015. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Andrea.

Én nem tartom jó ötletnek, és már most mondom, hogy belefogsz bukni. Ennek egyszerű oka van. Mégpedig a Greggs üzlet.

Ott is lehet finomságokat kapni, és a fornetti nem igazán fog nekik bejönni.

Az angolok amúgy sem szeretnek új ételekkel próbálkozni.

2015. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

En nem vagyok benne biztos, h belebuknal es szerintem nyitottak az angolok.

Ugy emlekszem egy londoni oldalon (a fb-on) mar mintha olvastam volna valakirol, h elkezdett ezzel foglalkozni. Nezz utana es ha igen, akkor gondolom megveheted a franchise-t es kesz.

2015. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fingkirály ***** válasza:
100%

Hááát, Portsmouthban nehezebb lesz bevezetni egy hungarikumot (ugyanis nemzetközi vagy olaszos hangzású neve ellenére a Fornetti magyar találmány), vagy "balkanikumot" (Romániában és Bulgáriában ismertebb még).


Londonban nagyobb sikered lenne, mert - mint minden hungarikum esetén - a vevőid 90 százaléka magyar lenne, és ott vannak elegen ahhoz, hogy kifizetődő legyen :)

2015. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem meg lehet vele próbálkozni. Az illata jó, az angolok szeretik az édességet reggelire is. A fornetti beillik a danish pastry és muffin mellé.

Dublinban nem rég nyílt magyar lángosos és szerintem jó forgalma van.

2015. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Ismerek olyan magyarokat akik először kürtőskaláccsal akart hódítani, gondolván az angolok imádják az édeset. Nem jött be. Ha el is tudott adni belőle akkor azt tuti magyar vagy lengyel vette.

A másik ismerősöm fornettivel próbálkozott, de bele bukott ő is. Sok angol az édes fornettit nem ette mert fintorognak a túrós vagy mákos miatt. A káposztásra csak legyintenek, hogy "ki eszik ilyen pocsékot?" a húsosra meg az volt a válasz, hogy a greegsbe 3x nagyobbat ugyanazért az árért..

Én a helyedben a vállalkozás előtt ismerősöknek, barátoknak sütögetnék csak úgy, és őket kérném hogy teszteljék le. Ha bejön nekik akkor is kicsiben csinálnám.

Egyébként én pogácsával akartam üzletelni..

Az angol barátaim odavannak a pogácsáért, de igazából csak akkor rendelnek ha valami esemény jön..De ingyen jobban kéne nekik..:)

2015. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bob the builder ***** válasza:
53%

Volt egy fornettis a közelünkben Bristolban. Csúnyán belebuktak sajnos pedig jó volt, hogy volta közelben.

Ha jól emlékszem nagyon vacak a franchise amit a Fornetti kínál. Meg a fordítások is vackok és nincsen nekik semmi olyan ami ismerős az ittenieknek. Az újra meg nem mindenki vevő.

Ha ilyesmit akarsz csinálni én azt mondanám hogy kezd kicsiben saját receptekkel helyi ízvilágból kiindulva.

Sok sikert

2015. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!