Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem vagyok tisztában...

Csak én nem vagyok tisztában Szabó Péter előadásaival, könyveivel, stb? Most akkor ebből mi az igaz?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim zöme isteníti. Én szkeptikus vagyok, bár csak Szabó Péterrel szmebn avgyok az...


Minden hanganyagán elmondja, hogy kukázott, meg koldult meg almával kereskedett, majd hirtelen örökölt a nagybátyjától 10millió dollárt. (viszont ha ez irónia akar lenni, akkor nem jött át a hanganyagon....)


Meg hogy volt egy tragacsa, meg dollárokról beszél, meg marketing menedzseri fizetésről, meg üzletről, és én nem igazán értem az egészet....


Minden hanganyaga ugyan olyan..... ugyan arról beszél, hiába más a címe....


A könyvet érdemes átlapozni? Vagy mindegyik könyve ugyan arról szól? Milyen pőlusszt adott a te életedbe?



2017. ápr. 17. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Marketing: előadni egy jól hangzó sikertörténetet és meggazdagodni a balek embereken akik megvesznek mindent ami erről szól. A pénz önmagát hajtja fel, a siker titka eladni valamit amire az emberek vágynak. Itt maga a "siker" a termék, és attól sikeres és gazdag az ember hogy eladja a motivációt.


Minden sikeres szélhámos és csaló egyik legnagyobb trükkje a rábeszélőképesség, gyanús altatása, megnyerő megjelenés és viselkedés. Ezt csinálja az állítólagos pénzt hozó és nagy címletet felváltatni próbáló trükkös tolvaj is, ezt csinálja a piramisjátékba invitálni próbáló, a rendszert egekbe magasztaló és kihagyhatatlan üzleti ajánlatot tevő csaló, ezt csinálja mindenki más is: beléd magyarázza azt amit hallani akarsz és amire alapvetően minden ember vágyik, majd kiforgat a pénzedből.

2017. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 millió dollár? OMG
2017. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak te de a gyanútlan naív tömeg benyalja a mesét . Erre az üres dumára könnyebb alapozni mint reálisan véghez vinni valami konkrétat . Gazdagodj meg , légy sikeres stb mottóval könyvet tanfolyamot bármit el lehet adni . Semmi garancia nincs arra hogy beválik , ha nem - a résztvevők 99% semmit sem érnek el - a hiba benned van ... Ez nem motiváció hanem ravasz (de átlátszó) segítek rajtad hogy gazdag légy de ez sok időbe és pénzedbe kerül és a receptet kizárólag én tudom hazugság . Hasonló zagyvaság és sarokba szorítós megtévesztés Kasza Tamás scientológus üzleti vállalkozása .
2017. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!