Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belül ki érzi magát romlottnak?

Belül ki érzi magát romlottnak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én belül elég romlottnak érzem magam. Vannak pillanatok, amikor kifejezetten rosszindulatú vagyok és némileg szadista, aztán pár másodperc múlva észbekapok. Rossz visszagondolni rá, hogy xy pillanatban milyen szemét voltam.
2017. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenki romlott belül, de aki igazán az, az nem érzi magát annak, és ez teszi romlottabbá, mint amilyen az átlag ember :)
2017. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz ez alatt pontosan?

Néha velem is előfordul, hogy úgy érzem, be tudnék húzni valakinek, vagy szándékosan nem segítek olyannak, akinek szüksége lenne rá (persze csak ha erre okot adott korábban). Illetve tudom, hogy ha mondjuk találnék egy pénztárcát tele pénzzel, azt nem adnám vissza, legalábbis a pénzt megtartanám, aztán visszaküldeném az igazolványokat. Mostanában a prostik hirdetésit is elkezdtem nézegetni, mondjuk még nem voltam egynél sem. Hirtelen ilyemsik jutottak eszembe.

2017. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem voltam emberek között az utóbbi időben (nem is baj!!)

,de valahogy sokkal jobban látom az embereken hogy mennyire romlottak,egymást viszik bűnökbe és romlásba.

Én belül a szívem vonalában középen melegséget érzek,sokszor izzik és ez tartós,boldog vagyok pedig senkim sincs.Ezért érdekel hogy mások mit éreznek belül,mert néha szörnyeknek látom az embereket és sajnálom őket mert igazából senki nem tehet róla,mindenki csak a boldogságát keresi.

2017. ápr. 18. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, mert gonosz vagyok.
2017. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!