Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek mit tennétek, ha egy...

Hölgyek mit tennétek, ha egy napig férfiak lehetnétek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állva pisilnék, megpróbálnék felszedni egy lányt (kedvesen), lefeküdnék valakivel, masztiznék egyet, beszélnék a mély hangommal sokat, és felvenném a kényelmes nagy férfi ruháimat. Élvezném, hogy lehetek szőrös, mert férfiként lehet nem lenne olyan hatalmas igényem arra, hogy szőrtelenítsek. :D
2017. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Megjavítanék mindent otthon.

Leszedném az ajtot beolajozni, megcsinálnám a konyhai fenyt, a mosogépet, a porszivot, dvd t, vennék festéket kifesteni, fugázni, kidobálnám a bazi szekrényeket, stb

2017. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Végre találnék állást!

Szóval állásinterjúra mennék izibe, mert ha férfiként mennék, tuti felvennének és emberi fizut adnának. Nem kérdeznék, hogy van-e gyerekem és ugye nem akarok a közeljövőben, sőt még ha véletlen mégis megkérdeznék ezt és férfiként azt mondanám, hogy igen, szeretnék, akkor az még előny is lenne ráadásul.


Ezzel tölteném azt a mesebeli napot, és reménykednék, hogy ha másnap bemegyek nőként dolgozni, akkor nem rúgnának ki egyből, hanem engednék, hogy bizonyítsak.

2017. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Tuti recskáznák.
2017. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Na de le leszek pontozva....

1-es. Az állva pisilés király, de hidd el nem olyan egyszerű felszedni minden csajt, főleg ha nem szőrtelenítesz.

2-es. Nem nyúlnál te semmihez. Attól hogy férfi vagy nem lesz több motivációd vagy képességed ahoz amihez most sincs.

3-as. Én ma kaptam 3 e-mailt hogy hiába van 3 bizonyítványom az adott kunkörben, az "adott irodai munkára kizárólag mosolygós és kedves női alkalmazottat keresnek". Nem egyszerűbb a férfiaknak se, hidd el.

4-esnek hiszek.

2017. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ambíciom motiváciom!csak épp nem tudok leemelni egy ajtot, plusz szerelni a mosogepet stb!

Miert baj a lepontozinak hogy helyretenném a kéglimet? Tudod milyen sötétben főzni, mosogatni...??

2017. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*egy pasi ugy lekap egy ajtot mintha csak virágot szedne. Láttam.
2017. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem értem. Nêhány férfi nőnek hiszi magát vagy mi? Én felpontoztalak utolsó, ne parázz 😉 a szerelés jó ötlet!
2017. ápr. 18. 22:05
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es válasz a legértelmesebb, és legőszintébb.
2017. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is kiverném. XDD

EGY NAP AKKOR MÁR LEGYEN VALAMI IZGI IS FÉRFIKÉNT!!

2017. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!