Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, mit tennétek, ha egy napra férfiak lehetnétek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mi az ami számotokra érdekes, értékes a mi létünkben, és mi talán nem is értékeljük. De írjatok bármit ezzel kapcsolatban!

2012. okt. 28. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha férfi lennék, ha csak egy napra is, őszinte lennék egy olyan lányhoz aki tetszik. Ezt kívánnám. Ami nekem jól esne nőként most egy férfitól, de nem nagyon adatik meg. ŐSzinteség, és tisztesség. 19,5/L
2012. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez azért esne jól, mert most lány vagy, vagy mert úgy gondolod, egy férfi őszintén elmondhatja az érzelmeit egy nőnek?
2012. okt. 28. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem nagyon őszinték velem a férfiak, és folyton csak hazudnak nekem, egy helyes kedves pasit ( aki én lennék ) úgy programoznám be magam, hogy az nekem nőként jól essen, mert végre szeretném 1x azt érezni,hogy őszinte velem egy pasi, és ha kell szeret és hűséges, és nőként érezhetem magam mellette.
2012. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

19.5 L válaszolónak. Amíg én 100% őszinte, rendes jófiú voltam le sem sz@rtak a lányok. Nagyképű, nagyszájú, flegma, lenéző lettem, jelenleg 3 csaj fut utánam. Akkor most hogy is van ez?


20F

2012. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a csajokat a rossz fiúk vonzzák. Lehet egyszerre helyes, szenvedélyes, hűséges, rosszfiúnak lenni. A rosszfiú alatt nem azt kell érteni, hogy drogozzon, csajozzon ezerrel, meg minden héten elmenjen bulizni. AZ egyszerűen benne van a kisugárzásban, természetben. De sajnálom ha így alakult. Nos értem, és ez jó érzés, hogy futnak utánad? Azért futnak,mert nem tudnak megkapni. A nők olyan emberre vágynak, az igazi nők, akik nem a kisfiúkkal akarnak már játszadozni, hogy legyen meg a férfi tartása, de közben azt is lássuk rajtatok,hogy akartok minket. Foglalkozzatok velünk, mi is foglalkozunk veletek akkor, de ha húzzátok az agyunkat, ne csodálkozzatok,hogy nem merünk nyitni...Vagy elkönyvelünk ennek-annak a fejünkbe. Legyetek mindig olyanok a nőkkel, aminek örülnél ha veled olyan egy nő. Én mindig így viselkedem a férfiakkal. Ha tudom, hogy nekem ez jól esne, hát boldoggá teszem vele. Persze nem mutatok meg magamból egyből mindent, hagy legyek kíváncsi számára, ha érdeklem úgy sem adja fel!
2012. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egész nap a farkam fogdosnám :P 17/L
2012. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Élvezném, hogy állva pisálhatok.
2012. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19.5 L-nek. Igen azért futnak, mert nem tudnak megkapni. Mindhárom piszok jó csaj külsőre DE.

Az egyik egy orsas rib@nc, és hidd el, nem túlzok, a másik szexkapcsolatot akar, nekem csak szexre nincs szükségem, a harmadik meg csak 17, és testileg nem, de szellemileg éretlennek érzem. Úgyhogy had fussanak.

2012. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti hogy az izmos lapos mellkasamat taperolnam h milyen fura h nincs mellem..ja és eljátszadoznék a lompossal..;) kiváncsi lennék milyen érzés kiverni :$
2012. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!