Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mennyire becsulod meg az...

Te mennyire becsulod meg az eletedet?

Figyelt kérdés
Kor/Nem-et is 😃!💬
2017. ápr. 18. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, pedig bőven lenne mit, ráadásul szerencsés típus is vagyok. Viszont nincs, akivel megoszthatnám az örömteli pillanatokat, így pedig képtelen vagyok értékelni, megbecsülni az életemet.


22/F

2017. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok mint ez első..

Csak en annyira nem vagyok szerencsés de ha belegondolok mégis jobban odatartozok

16L

2017. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szintem mindennek örülök, nem tökéletes, lehetne jobb, de másoknak rosszabb. Teszek azért hogy minél jobb legyen, bár messze nem tökéletes.

18/f

2017. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megbecsülöm nem vagyok gazdag lány sőt...Anyámmal és két testvéremmel vagyok egy szobába és egy ágyba is alszunk apám alkoholista(de nem ver meg semmi csak néha ordibál) DE van fedél a fejem felett van mit ennem meg mindenem megvan amire szükségem van.Születhettem volna rosszabb helyre is. 17/L
2017. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán, alapvetően kész csőd vagyok, de pénzem van, valszeg bőven kitart míg húzom, pia, cigi krvák, aztán meg úgy is teljesen mind1, 25/f
2017. ápr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki nem becsüli meg, az nyugodtan nyomjon egy harakirit, nem kell az értékes levegőt szívni.


Bárki, aki egészséges és olyan körülmények között él, hogy még itt az interneten is tud kommunikálni, annak mindenért hálásnak kell lennie. Ellenkező esetben egy szánalmas fos.

2017. ápr. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon megbecsülöm. Rengeteg lehetőség kínálkozik elém, legyen az tanulási, vagy egyéb más lehetőség, a barátságokról, kapcsolatokról nem is beszélve. Kihasználom a lehetőségeimet amennyire csak lehet, és szeretek jót tenni.Valahogy a napjaim végén mindig megköszönöm, hogy ilyen élményeket kaphatok, s ezeket meg is becsülöm de tényleg. Próbálom a jót látni mindenben, többnyire sikerül is.

(Mondjuk ami a szabálybetartást illeti, szabályos átkelés stb, azokra jobban oda kéne figyelnem, egy rossz döntés tönkretehet bármit egy balesettel.)

16/L

2017. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!