Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 40 év körüli nő vagy: van...

Ha 40 év körüli nő vagy: van családod? Mióta vagy házas? Hány évesek a gyermekeid? Elégedett vagy a munkáddal? Ilyennek képzelted-e el a mostani életedet húsz-huszonöt évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, hogy hol tart most ez a korosztály. (Tudom persze, hogy az átlag semmit nem mond önmagában - de hátha mégis megállapítható valami tendencia a válaszokból)

2015. dec. 3. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

40 éves vagyok, gyesen a 2 éves lányommal. 4 éve vagyunk házasok, 6 éve ismertem meg a 2. férjem.

Ilyennek képzeltem az életem, mire 25 leszek (18 évesen gondoltam így). Elégedett vagyok az életemmel és örülök, hogy nem korábban köteleztem el magam és szültem gyereket. Valószínűleg elvált, egyedül élő anyuka lennék, egy kamasz gyerekkel.

Sok minden oka volt, hogy így alakult az életem, régen sokat szenvedtem, mára rájöttem: oka volt.

2015. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes a hasonlóság, pedig azt hittem egyedüli a helyzetem. 41 éves vagyok, ugyancsak otthon a hat hónapos iker lányaimmal, mi másfél éve vagyunk házasok, hat és fél éve ismertem meg a második férjem. És én is ezt a húszas éveimre képzeltem, és jó hogy nem így lett, mert különben én magam is valószínűleg elvált és egyedül élő, gyermekét egyedül nevelő anyuka lennék.
2015. dec. 3. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Arról beszéljétek már hogy hányszor léptetek félre...
2015. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekes a 3-as felvetése, nem is értem, hogy jön a témához. A magam részéről például soha nem léptem félre. Nem tudom, hányan vannak így, de azok közé tartozom, akik nem kezdtek soha egy új kapcsolatot addig, amíg a régit teljesen le nem zárták.
2015. dec. 4. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Félrelépni? Viccelsz? Tisztelem és becsülöm a férjem. Eszembe sem jutna megcsalni őt. Te biztos valami lúzer lehetsz, akit ezerrel csalnak.... talán nem véletlen.
2015. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!