Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai tizenévesek közt mennyire...

Mai tizenévesek közt mennyire ciki/nem ciki, ha egy fiú verseket ír?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Sőt. A lányok odalesznek a nekik írt versekért ;)
2017. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2017. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy? Nem, reszemrol nem ciki. Sot a normalis lanyok koreben sem ciki, viszont a menobbek siman gunyt uzhetnek belole, mert a mai tiniknek mar csak az lehet egy mod az erzelmeik kifejezesere hogy kiirjak a netre: jaj de szomcsi vagyok, ne keressetek. Koszike.

De az sosem baj ha kiirod magadbol ha valami faj, vagy ha epp ellenkezolg valami jo tortent. Vagy csak szimplan a vilagrol irsz... szivesen elolvasnek egy ket verset ha erdekel velemeny :)

2017. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Most csak a kérdésre jött válaszok érdekelnek.
2017. ápr. 20. 21:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha jó verseket ír, az még menő is. Már láttam itt kérdést; egy 15 éves fiú kért véleményt a verséről, ami valami brutál erős volt. Írták is neki, hogy egy évszázaddal később született :D

Ha egy lánnyal közelebbi viszonyba kerülsz, feltétlenül mutasd meg neki az irományaidat. Mi lányok szeretjük az ilyen kis művészlelkeket :D

2017. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem ciki

én is szoktam verseket írni

dalokat írni haverokkal

elénekelni eljátszani őket

aki szerint ciki az lélekben szegény

2017. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam írni, habár inkább regényt (fantasy).

Nekem még imponál is, persze, ha nem egy két perc alatt összehányt izé.

De szerintem a vers írás sose lesz ciki. Aki mégis annak titulálja az szimplán éretlen.

Folytasd. ;)

16/L

2017. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki, inkább imponáló.

Én is írok.

L

2017. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az illető, én is írok, de már nem vagyok tinédzser, csak érdekelt a téma, egy korábbi beszélgetés miatt. Köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 20. 23:07
 10/13 Firedoom ***** válasza:
20 vagyok most, de mar evek ota irok verseket, novellakat. Annyi a titkom, hogy nem osztom ezeket meg mindenkivel es pont azert, mert az erzeseim is benne vannak.
2017. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!