Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki vagy menő dolog a mai...

Ciki vagy menő dolog a mai tizenévesek körében a dohányzás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 20:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
sajna menő
2010. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
54%
Majd ha harminc évesen vért hörögnek rájönnek hogy milyen nagyon menő volt.
2010. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen menő. De ezt te is tudtad. Akkor miért kérdezted?
2010. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ennyire biztos benne.Egyes "értelmesebb" fiatalok közt talán inkább ciki.Amikor én voltam 18 éves még egyértelműen menő volt aki szívta.33 F
2010. aug. 13. 20:52
 5/44 anonim ***** válasza:
45%
Menő...,sajnos!!És Te vagy a csicska ha nem gyújtasz rá..,általában igy müködik!Nálunk szakközépben állandóan tele volt a klotyó és pöfékelt mindenki,vágni lehetett a füstöt:D Majd pár év múlva meg ott ülnek a tüdőszanatóriumban,meg krákognak!!Fogják még bánni,a nagy vagányságukat!!!
2010. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Én 16(mindjárt 17) éves vagyok, egyáltalán nem találom menőnek, én sem dohányzok. Mégis jóval többségben vannak, akik szerint menő.


20:49

2010. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

azt kell mondanom sokak csalódására, hogy egyeltalán nem menő, sőt.... én is dohányzom sajnos és a barátaim mindig izélnek hogy ne csináljam meg minden buliba meg stb rá se gyújtok melettük jól félrevonulok... szóval a legtöbb tizenéves szerint gáz, arról nem is beszélve, hogy aki rászokott arra bíztatja a másikat hogy ne tegye. Aki elkezd dohányozni ilyenkor annak belül van baja az önértékelésével (nekem is) azt hiszi menőbb lesz tőle de nagyon nem.... azt meg csak sajnálni tudom, hogy feldobják havonta ezt a kérdést és akkor mindenki jól elvan hogy jaj mert milyen menő szerintük meg minden, sajnálom hogy ez a kép él az emberekben


17/F

2010. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nem cigizek, és szerintem sem menő, sőt elég gáz. Főleg amikor pl. várni kell valakire mert még nem szívta el vagy az orrom alatt gyújt rá stb... 17/L
2010. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
29%

Az ilyen idióta tektonikos, keményrocker, reggies, keményreppes körökben menő.


Kicsit értelmesebbe között nem mert ők tudják a következményeket is. Persze ők a "balfékek". Egyenlőre!

2010. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Az a ciki hogy még mindig sokak szerint menő cigizni.Főműsoridőben nem a sok szennyet kéne reklámozni,hanem egy tüdőrákos ember szenvedését kéne bemutatni!!!Hátha a sok barom elgondolkodik...
2010. aug. 13. 21:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!