Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves tizenévesek! Mi az,...

Kedves tizenévesek! Mi az, amitől érettebbnek érzitek magatokat a korotoknál?

Figyelt kérdés

Jól működő, kiegyensúlyozott, hosszú, komoly kapcsolatban vagytok?

Idegen nyelveket beszéltek?

Vállaltatok diákmunkát?

Jók vagytok valamilyen sportban?

Tudtok főzni?

Egyedül is elengednek másik városba/országba?


Ki milyen dolgokkal támasztaná alá azt, hogy ő érettebb a koránál?



2017. ápr. 3. 18:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha a csavargáson , és a fiúzáson , és cigizésen kívűl , meg a snapchates kutyafejen kívűl , valaki többet tud , szerintem már nyugodtan többnek érezheti magát :)

Például szép dolog ha már tud segíteni a házimunkában. Ha tud főzni! ez nagyon jó! mert sajnos a mai fiatalok körében túl ritka...Az első kérdésedet kivéve , jók a kérdések :) jó példák.

Én már azzal is alátudnám támasztani hogy talán valamivel érettebb vagyok , hogy teljesen más vagyok , és máshogy gondolkozom mint a velem korombeliek.. Cigi , pia , szex. már a 13-14 éveseknél is.. ezt be kell látni. Na igen:) ez a rossz irány!

2017. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Hát ezaz. 14-15 évesekre jellemző a csavargás, divatból cigizés, meg a Snapchat. Idősebbek közül is inkább azokra, akik megragadtak ezen a szinten.

Miben vagy más, és miben gondolkodsz másképp?

2017. ápr. 3. 18:52
 3/31 anonim válasza:
100%

17 éves fiú vagyok, és sokszor máshogy látom a dolgokat mint a társaim. A velem egykorúak egy része csak piál es hisztizik,ellenben semmi nem érdekli.Nem mondom,hogy én mindent jól látok is csinálok, de vannak céljaim, és elítélem a generációm gáz viselkedését. Természetesen megvannak a saját éretlen hülyeségeim,de én nem gondolom,hogy mindig érett "felnőttként" kéne viselkednem és mindent teljesen jól és erkölcsösen csinálnom, mert egyrészt ennyi idősen nem lehet,sokat hibázik az ember,másrészt nem felnőtt vagyok,hanem kamasz aki így érzi jól magát.

Beszélek angoluk és németük

Vállalok diákmunkát

Tudok főzni

de nem élek kapcsolatban mert nem érzem,hogy készen állnék rá,és nem a sport az erősségem

2017. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Vannak céljaid, és látod, hogy nem azon múlik az érettség, hogy mindig "felnőtt módra" viselkedj! Ráadásul azt is látod, hogy készen állsz-e egy kapcsolatra. Ezek tényleg fontos dolgok, jókat írtál.
2017. ápr. 3. 20:50
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

dejóóó hogy véégre valaki egyetért velem :) :) :D

Amugy abban gondolkozom szerintem másképp , hogy mások a meglátásaim arra , például mi a menő és mi nem. mi jó és mi nem. na és tudom hol van a határ a szemtelenség terén is idegenekkel szemben.. Az a menő ha cigizel , ha már nem vagy szűz 13-14 évesen , ha buliba jársz stb.. ha minnél rövidebb gatyát hordasz még télen is.. ( ez nem minden esetben ) na én teljesen az ellentéte vagyok mind ennek. Imádom ha valaki nem áll be a sorba és egyedi :) ☺ na ez az amit más nem tud elviselni...

2017. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
100%

3mas vagyok. Mellesleg természetes,hogy ebben a korban követi el az ember a legtöbb hibát,amik nem maradhatnak ki.

És igazatok van...elég gáz,hogy 2017ben ott tartunk,hogy külső alapján ítélnek el másokat,vagy szimplán azért mert nem piál v dohányzik. Az értékrenddel is bajok vannak. Nem ezektől kéne "nagynak" érezni magunkat,hanem a döntéseink és a gondolkodásmód miatt. De én úgy vagyok vele ,hogy felesleg magamat idősebbnek, nagyobbnak mutatni magam,mint amilyen vagyok,ha egy kicsit gyerekesen viselkedbe is jól érzem magam. És kösz inkább nem akarok olyan "meno" lenni mint a többi :'D

2017. ápr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak a gondolkodásmódom lehet érettebb, mint a korosztályom nagyrészének. Míg itt is csak a cigi, pia, ordibálás, pasizás megy, én addig mindig csendben figyelek minden apró részletet a környezetemben. Igaz, nekem is van párom, több, mint két éve vagyunk távkapcsolatban. Ő 24 éves, ez kicsit furának tűnhet, de tökéletesen megvagyunk, havonta egyszer tudunk találkozni, ezen kívül pedig ahogy csak lehet, kihasználjuk az internetet, a jövőnket pedig hajszálpontosan megterveztük.

Van egy angol nyelvvizsgám, két éve elvégeztem egy alapból felnőtteknek szóló, de alsó korhatár nélküli webdesigner képzést. Talán kicsit felelőtlen döntés, de érettségi után beérem egy OKJ-s képzéssel, jobb lenne már pénzt keresni a tanulás helyett.

Benne vagyok egy elég gyerekcipőben járó állatmentő egyesületben, aminek ha minden igaz, a párom és én fogjuk elkészíteni a weboldalát.

2017. ápr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, ez lemaradt, 17/L vagyok.
2017. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy a jogosítványon is dolgozok, tegnap voltam KRESZ-vizsgán, ami hibátlan lett, amint lehet kezdem a vezetést. :)
2017. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el a más származásúakat, a melegeket, testi vagy szellemi fogyatékosokat. Ők is ugyanolyan értékes emberek. Főzni tudok, az átlagom 4. Viszont néha bulizok, és cigizek. 17/L
2017. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!