Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek mindig pozitív...

Hogyan legyek mindig pozitív gondolkodású? 20f

Figyelt kérdés
Eléggé elégedetlen vagyok az életemmel de rájöttem,hogy ha pozitívan állok hozzá mindenhez,0 negativitással,sokkal boldogabb ember vagyok és sokkal értékesebbnek érzem magam.Sokkal jobban szeretnek az emberek mint amikor letört,reménytelen vagyok.Viszont nem tudok mindig pozitív lenni de nagyon szeretném ezt elérni mert tudom hogy változna az életem.És az a lány is aki most az életemben van sokkal jobban imàd pozitivként. Hogyan maradjak pozitív az életben még a legnehezebb időszakokban is.Milyen módszerek vannak erre? Mert sajnos egyenlőre többszörvagyok letört mint vidám. Hiányzik belőlem a végtelen pozitívum.
2017. ápr. 20. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld mindennek a jó oldalát megtalálni,még ha vannak is olyan helyzetek,amikben ez szinte lehetetlen.

Kirándulj sokat,vagy csináld azt gyakran,amit tényleg szeretsz. És próbálj meg mindenki felé szeretettel fordulni. :)

2017. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindig vidámnak lenni, de, mindig úgy kell hozzáálni a dolgokhoz, hogy az adott helyzetből a legtöbbet kihozzuk és a pohár félig tele van, nem pedig félig üres. Emlékezz arra, hogy kimásztál eddig minden mentális gödörből, vagy, hogy voltál már rosszabb helyzetben, amiből kijöttél, ez kell, hogy erőt adjon.
2017. ápr. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenhez pozitívan állsz, akkor folyamatosan süllyedni fogsz és csak naiv boldogságot fogsz kapni. Aztán, amikor elég mélyre süllyedtél, rájössz, hogy nem érte meg.

NEM kell MINDENHEZ pozitívan állni! Ha valami rossz történik, akkor nyugodtan érezhetünk rosszat, csak nem kell hagyni, hogy elhatalmasodjon rajtunk. Nyugodtan lehetsz ideges valami miatt, de utána menj el sportolni és vezesd le a dolgot. Nincs ezzel semmi gond.

A baj az, hogy a légy pozitív szöveget nagyon túltolják. Ismerek olyat, aki mindig pozitívnak tűnik, közben egy lelki roncs, mert csak nyel és tűr. Mint egy tárgy.

Aki azért szeret, mert pozitív vagy és nincs melletted, amikor le vagy törve, azzal egyszerűen ne foglalkozz. Évek óta küzdök valamiért, évek óta folyamatosan ömlik a sz*r a nyakamba és ezért én sem vagyok sokszor pozitív. Valóban kevesebb ember szeret, de ennek örülök. Mindenki eltűnt, akire nem számíthatok igazán és csak azok maradtak, akik tényleg a barátaim.

Mindezek mellett, keress valami örömforrást. Valamit, ami lázba hoz és rá tudsz kattanni. Sport lenne a legjobb vagy valami művészet.

2017. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!