Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sikeresebb az...

Szerintetek sikeresebb az életben egy Pozitív gondolkodású ember? Akinek kellemes a kisugrázása?

Figyelt kérdés

Sokszor mondja a párom, hogy mikor először találkoztunk, a nagy vigyorom tűnt fel neki.

Én megpróbálok pozitívan élni, persze nem mindig jön össze.

De szerintetek mennyivel sikeresebb az ember, ha kellemes, pozitív a kisugárzása? van ilyen ember, akire csak ránézel, és feltöltődsz tőle.

Pl nektek jobb ha mikor vásárolsz akkor a kasszás rádmosolyog,és tud annyit mondani hogy "köszönöm" nem? Vagy ha eléd engedsz valakit a buszon, és jobbnak érzed magad.?ha a boltba nem sunyin követ a biztonsági őr, hanem vissza is tud köszönni neked. Annyi embert látok,akiknek kiül a rosszkedv az arcukra, és duzzogva lógó orral vonulnak végig az utcákon.


Szerintetek ők hátránnyal indulnak pl egy állás interjún? Inkább fölvennél egy mosolygós, pörgős embert,mint egy olyat, aki egy mosolyt nem tud elereszteni,hanem csak lógatja az orrát.



2014. júl. 24. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

attól függ, átlagember nézi vagy értelmesebb.


"pozitív gondolkodás" nem létezik, ez az elkeseredett emberek címszava. az ilyen embereknek rendre "nem jön össze", vagy ingerszegény környezetben élnek, és valójában csak egy álarcot tartanak maguk elé és az élet más területén törnek ki elfojtott indulataik.


egy őszinte komorság is jobb lehet az álvigyoroknál.


természetesen az emberek többsége átlagos, ösztönszintű és elhiszi a sablonokat.

2014. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen így van ahogy látod, a pozitív gondolkodás mindenre hatással van.
2014. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló: nem úgy értettem, hogy van egy csomó gondom, bajom, és én már csak azért vigyorgok, hogy megjátszam magam.

de sajnos vannak olyan emberek, akik képesek azért 2 napig morogni,meg duzzogni,mert ma éppen esett az eső kicsit, és megázott. aztán következő nap az a baja, hogy túl meleg van. Szerintem az efféle emberekből van túl sok,

2014. júl. 24. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem határozottan! Én már abból is látom, hogyha rámosolygok valakire a buszon azt viszonozza. Vagy a boltban én például mindig köszönök és jó érzés, hogy akkor odafigyelnek rám, észreveszik, hogy beléptem az üzletbe és talán még vissza is köszönnek:) De ez kölcsönösségen alapul!

A másik meg, hogyha vki eldönti, hogy már pedig neki ez meg az sikerülni fog, nem egy tutyimutyi béna ember ő se, akkor többen felfigyelnek rá, észreveszik és több sikert is lehet így elérni. És ez egyre csak fokozódik! Bárcsak én is eljutnék erre a szintre:)

20L

2014. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A magyar pozitív beállítottságú emberekkel két baj van:

a, lenézik azt, akinek valami baja van, szarkasztikusan viselkednek velük szemben, mert hisz ők "tökéletesek";

b, lehetetlen nekik megmagyarázni, hogy az élet nem egy cukormázas folyam, ahol minden szép és jó, és mindenki kedves...

Nem vennék fel ilyen embert. Hátrányban van-e? Attól függ hova jelentkezik, de dilisnek is tűnhet egy ilyen vigyori pofa.

2014. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, de tény, hogy sikeresebbnek látszik.
2014. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

senki sem úgy érti hogy álarcozik ,de azt csinálja. a pozitív emberek rengeteg frusztrációt folytanak el, illetve tapasztalatlanok ,vagy érdektelenek.

pontosan azért, amit 1 hozzászóló írt, jobbnak hiszik magukat, mert szerencsésebb az életük, de valójában képtelenek pozitívan gondolkodni, mert el vanank kényeztetve.

nem mind ilyen, csak a többség.

2014. júl. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem az a lényeg,hogy sikeresebb legyen, hanem hogy pozitívan gondolkodjon, akkor az élete könnyebb, s egészségesebb.

A "valódi" mosoly nagy előny, mert mindenkinek jól esik

2014. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!