Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent részegnek lenni?

Mit jelent részegnek lenni?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok és eléggé érdekel a részegség. Ne gondoljatok rosszra... Nem arrol van szó hogy szeretek részeg lenni... Egyszer sem voltam még berugva.

Arra vagyok kiváncsi, hogy milyen érzés részegnek lenni. Ha lehet kérnem akkor ne fél mondatos válszok jöjjenek.


2017. ápr. 21. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Először jó kedved lesz, mert az alkohol hatására dopamin termelődik. Később tompulnak az érzékszerveid, koordinálatlan lesz a mozgásod, egyensúly érzéked csökken, agresszív is lehetsz.

Ha tovább iszol, akkor jöhet a hányinger, hányás, emlékezet kiesés ("filmszakadás")


Ha csak módjával iszol, akkor szinten tarthatod az első fázist, de ahhoz kell egy kis gyakorlat.

2017. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát először mindent viccesebbnek találsz aztán ha tovább iszol jön az a rész amit a 1. is írt. Tompulsz dülöngélsz idiótává válsz aki nem törődik semmivel (pl: alsógatyában útnak indulsz télen,kötekedsz másokkal,élő és élettelen tárgyakat kezdesz el ölelgetni, stb.). Aztán van egy nagy fordulópont amit ha tovább iszol bekövetkezik ami pedig már a rosszullét. Azt se tudod hol vagy próbálsz egy pontot nézve koncentrálni de még az sem megy,érthetetlenül hadoválsz vagy teljesen elnémulsz, rád tör a átmeneti depresszió (nem mindenkinél) aztán vagy összehányod magad vagy beájulsz vagy mindkettő de ezen a ponton már magas a memóriavesztés esélye.
2017. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Abban még tudnátok segíteni, hogy mikortol érdemes elkezdeni?

2017. ápr. 21. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikortól érdemes alkoholistává válni? Hát leginkább soha, de te tudod :D
2017. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Elkezdeni iszogatni mikor érdemes elkozdeni..
2017. ápr. 22. 01:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívem szerint azt mondanám hogy soha ne igyál, de minek erőlködjek úgy is fogsz ahogy mindenki más is :D

18 az előírt "tőrvényes" de 16 évesen is teljesen normális szerintem ha az ember kipróbálja az iszogatást csak ne válj alkoholistává és ne ess át a ló túloldalára.

2017. ápr. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező inni, így pontos időpont sincs arra, hogy mikor "kell" kezdeni!


A fiam 16 éves, már 1-2 éve engedem, hogy megkóstoljon ezt-azt. Nem azért mert alkoholistát akarok nevelni belőle, hanem hogy ellenőrzött körülmények között próbálja ki az italokat, és ha magától nem érzi a határt, akkor legyen aki rászól.

Nem szeretném ha később egy buliban kapna alkoholmérgezést, mert beleviszik valami hülyeségbe.

Már tudja, hogy milyen érzés ha megiszik 2 tequilát, és mikor ihatja meg a harmadikat.

2017. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!