Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen érzés részegnek lenni?

Milyen érzés részegnek lenni?

Figyelt kérdés
Kíméljetek meg azoktól a válaszoktól, hogy " Igyál meg egy liter vodkát majd megtudod",

2017. febr. 25. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Mámorító!
2017. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 koromarcsi ***** válasza:
83%
Részegnek lenni? Különböző fokozatai vannak, de mindegyik fokozat után jön a másnaposság, ami nagyon rossz. Fáj a fejed, minden nesz zavar, émelyegsz, levert vagy. Ez az állapot tovább tart, mint a részegség, vagyis nem éri meg.
2017. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
minden ember másként éli meg szerintem. nekem kicsit zsibbad a kezem,sokat nevetek,akit nem kedvelek,azzal is szivesen beszélgetek,de különösebb érzés nincs. egyszerűen csak tudom magamról,hogy részeg vagyok,mert már többször átéltem. akár fiú vagy,akár lány,és akárhány éves,ha úgy tervezed meg akarod tudni milyen részegnek lenni,mindenképp otthon,vagy barátnál igyál,megbízható emberek társaságában,mert nem tudhatod mit vált ki belőled,és még a mértéket sem tudod.
2017. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
35%
A lehető legrosszabb. Be rúgj be soha, ha lehet. Az alkohol az egyik legócskább tudatmódosító. És hosszú távon a legaddiktívabb vegyület.
2017. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem a kérdésére válaszoltok.jó
2017. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, nem emlékszem... :-))
2017. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Először ellazulok, filózgatok, beszélgetek, és kicsit fura az egyensúlyom.


Aztán pörgök, elég furcsa mozgáskultúrával.


Ezután jön a brutális állapot amikor gátlástalan vagy és be vagy baszva 😀


Aztán szoktam nem tudni járni, röhögni, alig tudni beszélni.


Ezután okádás, enyhe rosszullét, de ez szélsőséges eset.


Reggel másnaposság, azaz enyhe has és fejfájás. Arra sok víz, forró leves meg tojás.


Zseniális

2017. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem jó dolog. Kicsit lelazít, megered az ember nyelve, de közben már éghet a gyomrod, fájhat a fejed. A részeg ember lehet vicces is, de engem többnyire irritálnak.
2017. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2017. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor magatehetetlenül röhögsz magadon.
2017. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!