Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elítélendő ha nem tartok...

Az elítélendő ha nem tartok igényt az érzelmi kötödésre másokkal szemben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem szeretem a ezeket a mèly érzelmeket meg nem szeretem ha szorosabb kötödès alakul köztem ès egy másik ember között. Sokkal jobban szeretem magamat képviselni egyénileg,mint egy csapatban. Emiatt a családot sem rèszesítem előnyben,egyrèszt az èrzelmi kötödès miatt,másrèszt meg jobban szeretek független lenni. Ez elítélendő,vagy sem?
2017. ápr. 22. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Ez a degeneráció már csak a telefonhoz kötődik érzelmileg. Teljesen normális. 30-40 év múlva kihal az a generáció, amelyik ezt elítélné, úgyhogy nyugodtan bábozódj be.
2017. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1-re ne hallgass, úgy is csak valami random kotonszökevényke aki úton útfélen megvádol bárkit ezzel, holott egy szóval nem írtál olyat, hogy ugyanolyan lennél mint a mai elbaszott generáció :D

Nincs semmi baj egyébként, ismerek ilyen embert és én is "jobban" szeretem a szabadságot, függetlenséget mint egy másik ember melletti elköteleződést. Szóval van ilyen is, nyugodj meg :D Normális, értelmes ember nem fog emiatt elítélni téged. De ne úgy élj, ahogy mások elfogadnak, úgy élj ahogy neked kellemes, persze csak ha másokat nem bántasz meg/nem bántasz ezzel, szóval nem, nem azt mondom, hogy nyugodtan legyél bunkó, stb... :D De ha mást szándékosan nem kezelsz rosszul, akkor élj úgy ahogy neked jó.

2017. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Emiatt a családot sem rèszesítem előnyben,egyrèszt az èrzelmi kötödès miatt,másrèszt meg jobban szeretek független lenni." Hát én saját példát tudok felhozni. Én sem szeretem, mert általában az emberek lelki szemetesládának használtak. Viszont a családom megérdemli, hogy normális legyek velük, tehát apám-anyám (nyilván ők is normálisak). Öcsém kb. ezt vallja velük szemben is, amit Te, és hát ez elég gáz annak a fényében, hogy közben ő elvárja a támogatást. Nem tudom érthető, mit akarok mondani. Tehát amennyit elvársz másoktól, te is annyit adjál, különben csak egy önző ember leszel.
2017. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, de légy hálás és viselkedj is úgy azzal aki jót tett veled, és bosszuld meg azt aki rosszat.

Nem azért neveltek fel a szüleid és próbáltak elindítani valamerre, hogy aztán mások tönkretegyék.

Gondolkodj racionálisan, ha életed állásajánlatát kaptad akkor fogadd el és ne arra gondolj, hogy heti 1szer lekéne nyírnod a füvet mert apunak fáj a háta. De ugyanakkor ha valaki hozzád közelállónak segítségre van szűksége akkor se mond azt, hogy bocsi nem, mert inkább TV-t szeretnék nézni.

2017. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!