Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek akik itt, ezen az...

Szerintetek akik itt, ezen az oldalon ill. más fórumokon feleslegesen szemétkednek másokkal, azok az életben is ellenszenves emberek?

Figyelt kérdés
Csak mert nehezen tudom elképzelni, hogy valaki napközben cicákat ment a fáról, este pedig anyáz másokat és nagyon nagyon szemét.
2017. jan. 6. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezt én is nehezen tudom elképzelni, valószínűleg így van, igen.
2017. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
ők az életben elvannak nyomva, és a neten élik ki személyes frusztrációjukat.
2017. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Arra én is gondoltam, hogy talán az életben csak meg 'akarják' mondani mindenkinek, amit gondolnak, de nem merik, mert azért valódi konfliktust nem akarnak és az emberutálatukat bent kell tartani.

Akkor végülis a fórumok jó terápiás helyek nekik :D

Csak hát idegeneken kiélni a frusztrációt és másokat idegesíteni... persze tudom, hogy nem kell velük foglalkozni, de azért nehéz tolerálni néha :S

Már egyáltalán nem kommentelek sehova, csak ide, ha infóm van valamiről.

Amikor először találkoztam ilyennel, akkor úgy éreztem, engem bántanak:(

Nem is írok semmit, de látom, hogy másoknak sokszor mit kommentelnek és persze, tudom nem kell velük foglalkozni, de azért elgondolkodtató, hogy milyen lehet egy ilyen ember lelkivilága.

2017. jan. 6. 00:13
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
En a valóságban is undok vagyok az idegenekkel, főleg a buta, egyszerű emberekkel. Perszere rendszeresen előfordul egy intelligensen megfogalmazott, értelmes kérdés itt is. Azokra szívesen válaszolok segítőkészen, mert látatlanban is olyan alap benyomást tesz a kérdező, hogy valamilyen szinten elismerem, hogy nem valószínű, hogy egy undorító, primitív gyökér, mint a legtöbben. Akikkel jóban vagyok azokkal nagyon kedves vagyok.
2017. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amit írtam persze csak egy tipp, egy típusú trollra, bizonyára több ok is van, ami miatt ilyen valaki a fórumokon.
2017. jan. 6. 00:21
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Sokféle ember van:

1 , az unatkozó s oltsunk/szóljunk be valamit valakinek vagy szivassuk.

2, azok a nyomorultak, kik itt élik ki azt amit a real életben nem mernének megtenni s kuss a nevük.

3, vannak azok, akik csak őszinték s leírják a véleményüket. S ezek az emberek kimondják valós életben is.

De az őszinte szókimondónak is 2 fajtája van: A retardált felszólaló vagy a józan paraszti ésszel gondolkodó.


23-N

2017. jan. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért az extrém ritka, hogy "szemétkednek" itt, vagy akár máshol. Általában inkább viccről, trollkodásról van szó, ami miatt savanyú emberek besértődnek, meg sivalkodnak. Egyrészt mert a mai világban azt tanulják, hogy mindenért kötelező megsértődni meg elhatárolódni, másrészt a "humorérzéküket" az ertéelklub, meg hasonlók "edzedtték", és maximum a fingós-böfögős "poénokat" tudják értékelni.
2017. jan. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Egyetértek veled abban, hogy a trollok sokszor jó fejek, velük nincs is bajom, de sajnos vannak szemétkedők is itt bőven pl nézz bele a macskák kategóriába, tegnap este egy alak több kérdésbe is vérlázítóan undorító dolgokat írt. Persze jelentve lett szóval tán kiveszik a válaszait.
2017. jan. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 vantel ***** válasza:

Nagyon kevés az olyan kérdés amely ide való.

Legtöbb kérdésre energia befektetéssel meg van a válasz!

1 gondolkodj

2 beszélges róla arra alkalmas emberrel

3 nézz utána pl.:gúgli, könyvek

4 kérd szakember segítségét

80% a a kérdéseknek az első pontnál megoldódik!

Visszakanyarodva az elejére, ennyi hanyag kérdésre idegyűlűnk sokasn és lehet hülyéskedni!

2017. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva nem. Soha nem szoktam így beszélni, ahogy itt, de azt tegyük hozzá, hogy ennyi szerencsétlen félkegyelmű, akik itt kérdeznek... nagyon kevés a valódi kérdés, a legtöbben önigazolást akarnak, vagy unatkoznak, rengeteg az átlátszó, túlzó kamu... egyszerűen elvesztem a türelmem, ennyi félkegyelmű között. De megéri, mert néha van olyen kérdés, ami alatt okos, elgondolkodtató válaszok jönnek, vagy kamu ugyan, de nagyon vicces, és azalatt elszabadulhat a válaszolók humorérzéke. Szóval nem, nem hiszem, hogy ide direkt gonoszkodni járnak, de a sok egyforma nyafogás sokunkból kihozza a legrosszabbat.
2017. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!