Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak sem okozna örömöt egy...

Másnak sem okozna örömöt egy wellness hétvége?

Figyelt kérdés

Ma valahogy szóba került a wellnessezés. Én azt mondtam,hogy nem szeretem ha masszíroznak, nem lelném örömömet abban,ami egy wellness szállóban van. Én inkább csak aludni,tusolni,és esetleg enni megyek egy szállodába,ha valami vízpart/tengerpart miatt megszálltunk ott az üdülés alatt.

Erreföl lehordtak mindenféle kisebbségi komplexusos,szűk látókörű sötét parasztnak. Ami nagyon rosszul esett. Más is van ezzel így,hogy ha rengeteg pénze lenne,sem vágyna ilyen szórakozásra?


2017. ápr. 22. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Kisebbségi komplexus? Nyilván fogalmuk sem volt, hogy az mit jelent, mert ezt baromira nem.

Nincs abban semmi probléma, hogy valamit nem szeretsz. Nagyon sokan vannak, akik nem kedvelik az ilyesmit. A szüleim például bőven megtehetnék, hogy elmenjenek ilyen hétvégékre, de nem szeretik a masszázst, nem szeretik a szaunát, se a termálfürdőt... Nekik az nem lenne pihenés.

Én nagyrészt csípem a wellnessezést, de sosem bírtam, ha masszíroztak, és nem azért, mert bármilyen komplexusom lenne vagy szűk látókörű lennék, csak egyszerűen nem esik jól és nem szeretem. Tudom, hogy vannak nagyon profik, akik nagyon jól csinálják, de én akkor sem bírom elviselni, nem is vágyom rá.

Én inkább csak a szabadtéri medencéket, az úszást, a napozást szeretem, az annyira nem jön be, hogy benn üldögéljek egy gőzkabinban vagy egy melegvizes nyugger medence mellett köntösben.

Persze lehet, hogy ettől most akkor én is sötét paraszt vagyok, de kit érdekel? :D Aki szereti csinálja, aki nem nem, kész. Nem kell foglalkozni vele, hogy mások mit mondanak, bár aki ilyen primitív véleményt fogalmaz meg rólad, azzal lehet nem kéne egy társaságba járnod.

2017. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor nem vagyok ezzel egyedül.
2017. ápr. 22. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Én még sosem voltam Wellnessezni :)
2017. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

aki sokat jár, az jó hogy nem tudja élvezni..


én tudnám élvezni, mivel sosem voltam.

2017. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem vonz az ilyesmi. Kifejezetten kényelmetlenül is érezném magam, hogy ha meztelen kéne emberek között lenni, és idegen ember masszírozna (fogdosna). Ha valaki ezt élvezi, azt tudomásul veszem, nem mondok róla véleményt, de akkor más is vegye tudomásul, hogy engem az ilyesmik taszítanak, és nem szeretem. Valahogy nem bírom, ha ki kell mozdulnom a saját komfortzónámból, és idegen embereket sem viselek el a saját környezetemben. Ezért nem is nagyon szeretek idegen helyre menni napokra. Ilyen vagyok, ez van.
2017. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!